• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak się zachowuje penis podczas stosunku?

piotr86

New member
Witam!
Prosze o pomoc, bo nie wiem czy wszystko jest ok...
Jak sie mianowicie zachowuje nieobrzezany penis podczas stosunku? Czy napletek wraca na żołądz, nastepnie odkrywa żołądz itd? Tak jak to jest podczas masturbacji? Czy podczas wzwodu jest tak schowany za żołędziem, że tam cały czas pozostaje?

U mnie jest tak, ze bez użycia większej siły napletek się suwa w ta i z powrotem jak robie to reka...
Seksu nie uprawialem, wiec nie wiem czy jest to ok. Boje sie,ze partnerka nie bedzie odczuwala przyjemnosci...

Prosze o pomoc
 

piotr86

New member
forest napisał:
U mnie jest tak, ze bez użycia większej siły napletek się suwa w ta i z powrotem jak robie to reka...
w praktyce bedzie tak samo


Tylko problem jest w tym czy mozna wczesniej sprawdzic czy wszystko ok... SKad mam wiedziec czy jak bede uprawial seks to czy nie bede sie jakby masturbowal we wlasnym napletku, a partnerka bedzie miala malo przyjemnosci :(
 

hesome

New member
No takie coś na logikę sprawdzisz tylko "w praniu" że tak powiem.
Nie bój się, nie panikuj. Stosunek w przyszłości zakładam że będziesz odbywał z osobą która Cię kocha i którą Ty kochasz. Więc okaże się wszystko.
 

Andrew_86

New member
piotr86 napisał:
Witam!
Seksu nie uprawialem, wiec nie wiem czy jest to ok. Boje sie,ze partnerka nie bedzie odczuwala przyjemnosci...

Kobieta nie odczuwa żadnej różnicy, czy ma w sobie penisa ze ściagniętym napletkiem czy nie. Także nic się nie bój :)

IMO, pamiętam jeszcze czasy przed moim częściowym obrzezaniem, że z niezsuwającym się napletkiem dłużej wytrzymywałem całą zabawę, ale z kolei seks był dla mniej przyjemny.
 

creep

New member
witam, przepraszam za odkopywanie tematu, ale moje pytanie wiąze sie z powyzszym problemem.
Mianowicie, czy takie nachodzenie napletka podczas wzwodu w trakcie stosunku moze niekorzystnie wpływać na prezerwatywę?
Dodam, ze napletek sciągam bez problemu do rowka zażołądnego, gdzie tworzy sie taka fałdka skóry. Dalej troche nie za bardzo da rade sciagnąć, tzn. mogę, ale wędzidełko zaczyna ciągnąc żołądz. Czy taki stan wpływa na prezerwatywę?
 

mlody93

New member
Nie wpływa, nie masz się co martwić, ewentualnie raz na jakiś czas sobie wyjmiesz i dociągniesz :p.
Tylko załóż prawidłowo.
 

maciejo7

New member
jak będziesz to robić w prezerwatywie to chyba nie będzie miało większego znaczenia?
z resztą przyjemność i tak będzie taka sama czy sie zsuwa czy nie ;-)
 

Podobne tematy

Do góry