• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak rozpoznać krótkie wędzidełko napletkowe?

Czesio777

New member
Ostatnio zacząłem czytać w internecie o wędzidełku napletkowym. I się lekko zmartwiłem bo boje się, że mogę mieć je za krótkie. Otóż, gdy mój członek nie jest podniecony, to mogę całkowicie zdjąć napletek, a gdy jest w stanie zwodu, to mogę zdjąć ten napletek aby był pod tym żołędziem, i pod nim powstaje taka fałda mała. Nie czuje bólu przy tym. Moje wędzidełko nie robi się białe przy tym, ale gdy próbuję jeszcze bardziej zdjąć tą skórę, to te wędzidełko się napina, i robi się białe. ( Jestem w stanie dorastania, i to chyba może się zmienić później).
Pozdrawiam.
 

pawel1000

New member
Może się u Ciebie udać plastyka+wydłużenie wędzidełka. Albo obrzezanie częściowe czyli usunięcie napletka do miejsca poniżej widocznego zwężenia.
 

Trolo

Well-known member
Zdjęcia pomogą w ocenie przypadku, a czy fałdka pojawia się gdy żołądź i napletek są nawilżone np kremem czy preejakulatem ? Bo może po prostu ze względu na "suchość" pomiędzy żołędziem i napletkiem on po prostu się odwija, a nie zsuwa.
 

Czesio777

New member
Narazie nic takiego nie probowalem, ale teraz bede brac kapiel wiec sprawdze pod woda, i zadnych zdjec nie bede dawac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry