• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak przyspieszyć wchłanianie oponki?

szwawy

New member
Witam. Jestem półtora miesiąca po obrzezaniu, a oponka pod żołędziem nadal jest i moje pytanie brzmi:
Jak moge przyspieszyć wchłanianie tej oponki?
 

m38272

New member
Możesz brać Aescin, a z maści to lioton 1000 lub esceven. Miałem to szczęście, że przy ich pomocy zeszła mi opuchlizna.
 

xxxxx

New member
siema
dobre pytanie czy sa jeszcze jakes inne leki / sposoby zeby oponka znikla??? uzywalem aescin 2 tyg. i slaby efekt byl.
jestem ponad 2 miesiace po zabiegu i oponka dalej jest :/ :( :(
POMOCY !!!
 

Trolo

Well-known member
Wybierz się do lekarza. Każdemu się wszystko inaczej goi, wchłania. Komuś jakaś maść, lek pomoże, ale nie ma pewności że tak samo zadziała na Ciebie. Penisa nosisz do góry, czy w ogóle nie nosiłeś go tak??
 

szwawy

New member
Brałem Aescin ponad tydzień i nic.. Może troszeczke, ale to troszeczke sie posklejały nacięcia po szwach. 5 dni temu minęło 2 miesiące.. ;/
 

szwawy

New member
Nosiłem do góry tylko do momenty usunięcia szwów (tydzień czasu) , dalej już normalnie, choć zdarzały się dni, kiedy sobie postanowiłem ponosić go do góry. U lekarza byłem ostatni raz gdy mi zdejmowali szwy, potem już nie byłem na żadnej kontroli.
 

Trolo

Well-known member
Długo to trwa, ale może u Ciebie tak to ma być i się długo goi? Ja bym rozważył wizytę u lekarza, nawet rodzinnego.
A moczyłeś w ogóle w rumianku go?
 
Ostatnia edycja:

Makintosz

Member
Jestem około 2.5 miesiąca po zabiegu i posiadam niewielką oponkę, ale nie przejmuje się tym, bo zwyczajnie nie ma po co - oponka może schodzić nawet do 6 miesięcy, a w moim przypadku jest już naprawdę mała.
 

Ambroży

New member
Szwawy robisz sobie napar z ruminaku ( najwygodniejsza herbatka rumiankowa ) i moczysz w nim wacka okolo 10min. Najwygodniej w jakims kubku albo sloiku
 

Podobne tematy

Do góry