• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak powinien wygląć penis podczas wzwodu?

jcc91

New member
Pytanie w tytule może dziwne, ale mniej więcej o to mi się rozchodzi.
Czy jest powiedziane, że penis MUSI być w pełni wyprostowany podczas wzwodu?
Wiecie, moja wiedza na ten temat opiera się tylko i wyłącznie na odpowiednich filmach i tam tylko takie widziałem.
Czy jest możliwość, że ktoś po prostu ma za mało tej skóry i penis nie może się cały wyprostować podczas wzwodu i jest lekko ciągnięty do dołu?
Kilka dni temu byłem u lekarza z tym w ramach kontroli pozabiegowej - wędzidełko przycięte niby super ekstra, lepiej się nie da, toteż myślałem, że podczas wzwodu zaobserwuję pełny wyprost. A tu się niestety przejechałem i nurtuje mnie to czy jest w porzadku. Lekarz powiedział, że są takie przypadki, że po prostu penis nie prostuje się tak do końca i tak już jest po prostu ze wzgledu na małą ilość skóry.
Nie jestem do końca tego pewien, bo może po prostu nie chciał mnie dołować?
To jak to w końcu jest? Póki co nie mam ochoty dawać żadnych zdjęć tylko pytam się czy jest to możliwe?
 

pawel007007

New member
Może masz po prostu skrzywienie prącia które jest po prostu wadą anatomiczna i można to leczyć operacyjnie?, Bez fotek ciężko coś powiedzieć.
 

Klaus1

New member
Jakby cos bylo nie tak to by ci lekarz powiedzial. Ale wiadomo. On ci stojacego penisa nie oglada. Tak wiec mozliwe ze jest to skrzywienie (moze niewielkie, ktore bedzie w normie i nie bedzie sie o czym martwic). Najlepiej wstaw zdjecie jesli odpowiedzi cie nie usatysfakcjonuja.
 

jcc91

New member
Cholera, daliście mi do myślenia tym skrzywieniem prącia, poszperałam w googlach i... no znalazłem kilka zdjęć praktycznie idealnie obrazujących mój problem.
http://eurologia.pl/userfiles/image/skrzywieniepenisadodolu.jpg
o, nawet na forum ktoś zapodawał podobny problem - http://meskiezdrowie.pl/zakrzywienie-w-dol-zdjecie-z-612.html

niby można z takim czymś ze spokojem współżyć no ale - dla mnie jest to ogromny dyskomfort i chcę mieć normalnie.
co z tym robić, znowu do urologa uderzać?
jesli on nie może mnie zbadać podczas wzwodu to jak dojdzie do tego, że mam to skrzywienie? wedlug moje widzimisie tylko?
co robić ogolnie rzecz ujmujac?
 

Klaus1

New member
Hm no skrzywienie jest tak miedzy poprawnym a krzywym. Jesli Ci to przeszkadza to mozna to zoperowac. Idz do urologa (ze zdjeciem swojego penisa we wzwodzie) ale najlepiej tego ktory wykonuje te opracje. Bo jesli pojdziesz i wydasz 100 za wizyte zeby ci powiedzial: 'tak to skrzywienie prosze isc tam czy tam' to na miejscu w klinice i tak za wizyte kontrolna zaplacic.

Ja tak robilem i niepotrzebnie. Zorientuj sie gdzie takie operacje sie robi, umow sie na wizyte. Ja mialem tak ze wiedzialem ze mam ten problem. Zadzwonilem umowilem sie (wczesniej nie widzieli mojego problemu, w sensie zdjecia) a byl to drugi koniec Polski. Umowilem sie telefonicznie(!!)na zabieg od razu, bez wizyty. Przyjechalem na miejsce, przyszedl lekarz (Dr Belda) porozmawial, jak juz dostalem pokoj i zaplacilem dopiero przedstawilem mu dokladnie jak moj wacek jest skrzwyiony. Wytlumaczyl mi co jak bedzie wygladalo i w ciagu pol godziny trafilem na sale zabiegowa.

Jak masz jakies pytania jeszcze to pytaj.
 

jcc91

New member
Witam ponownie,
trochę myślałem o tym całym skrzywieniu, ostatecznie postanowiłem, że jednak trzeba coś z tym zrobić.
W takim razie garść pytań:
- wada podobna do tamtej z wklejonego linka, więc nie jest straszliwe skrzywienie - koszta liczy się wg skrzywienia czy w jakiś inny sposób? ile w ogóle taki zabieg może kosztować?
- jak to w ogóle wygląda? mam iść na wizytę z umówionym lekarzem, jak on rozpozna moje skrzywienie nie widząc penisa podczas wzwodu?
- jak wygląda rehabilitacja po zabiegu?
 

Podobne tematy

Do góry