• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak poprawnie się masturbować?

1975

New member
Jak mi kutas stoi to biorę w 3 palce (nie mam dużego) ale niektórzy jak maja większy rozmiar biorą w rękę i ... jedziesz ... góra , dół. Ściągasz skórkę. Jak jesteś ostro podjarany to długo ci to nie zajmie, jak mniej to uruchamiasz wyobraźnie i walisz... ścigasz skórkę, kontrolujesz ta zabawę szybciej wolniej itd. I jak to mój ojciec kiedyś mówił ... jak ci będzie bardzo dobrze to poczujesz i zobaczysz ten dobrobyt. Ot i całe walenie.
 

vertex

Member
Kolega nie doprecyzował czy chodzi o walenie obrzezanego czy nieobrzezanego sprzętu. W każdym razie po obrzezaniu trzeba poznać się nowo, bo wcześniej robotę robił nawilżony naplet i nadwrażliwa żołądź. Po zabiegu nie ma ani napletu, ani naturalnego nawilżania. Silą rzeczy wtedy walenie musi wyglądać inaczej. Na początku z zaspokojeniem siebie na szybko będzie problem, dopóki nie rozeznasz swego sprzętu na nowo. Wtedy można sięgnąć po jakąś zabawkę ze sklepu, zrobić ją samemu z gąbki i rękawicy albo po prostu poczytać o technikach walenia w zagranicznych źródłach. Na dziś 80% Amerykanów jest obrzezanych, więc z wyszukiwaniem tego rodzaju materiału być problemu nie powinno. Przynajmniej jeszcze, bo od niedawna Amerykanie już nie są obrzezani krótko po urodzeniu. Na koniec poradnik na nudny weekend https://www.sztucznawagina.pl/masaz-penisa/
 

Trolo

Well-known member
Staje Ci zsuwasz skórę bierzesz krem nawilżający /oliwke i jezdzisz gora dół po całości. Szybkością ruchów i siła sciasku ręki regulujesz szybkość dochodzenia. Gdy czujesz, że orgazm jest blisko puszczasz penisai czekasz chwilę, aż to uczucie zniknie i znów zaczynasz masturbację. Można tak robić kilka - kilkanaście razy zależy ile masz czasu i jakie warunki, a potem jedziesz do końca.
 

Podobne tematy

Do góry