• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak poprawić erekcję

kacp

New member
Chodzi mi tutaj o większą ilość spermy i mocniejszy ograzm? Pytam się bo moja dziewczyna bardoz lubi jak mam mocny wytrysk a od jakiegoś czasu tak nie jest. W sensie nie mam problemów z erekcją bo fiutek staje kiedy musi ale jednak objętość spermy nie jest już taka duża jak jeszcze kilka lat temu.
Czy są jakieś środki na to?
 

wacie

Active member
Pij dużo płynów ,zwłaszcza teraz gdy są takie upały.
Organizm odwodniony produkuje mniej nasienia.
Teraz latem polecam arbuza , sławetnego ananasa ;) i większość owoców raczej słodkich z dużą ilością soku.
Sama woda również wystarczy ale człowiek nie wielbłąd.
A i raczej alkohol nie pomaga.
 
  • Like
Reactions: AGv

AGv

Active member
Mukolityki, czyli syropki na kaszel zrobią nasienie bardziej rzadkim, będziesz mógł strzelić dalej 😉
 

pytanek

Member
Ale zawsze tak miałeś czy od jakiegoś czasu masz problemy z mniejszą ilością spermy? Bo sam jakiś czas temu miałem podobne problemy ;/Nigdy wczesniej nie miałem kłopotów z objętością spermy, zaczęły się jakiś czas temu. Chłopaki na fourm kulturystycznym doradzili mi viamen. Jest niezły Spermy jest zdecydowanie więcej, mam również lepsze odczucia, wiekszy orgazm.
 

umberto

Member
A gdzie są do kupienia te tabletki Viamen? czy są na receptę? Bo sam z jednej strony zastanawiałem się nad viagrą czy sildenafilem ale z drugiej strony nie mam do nich zaufania. Zbieram się do lekarza i zbieram ale zebrac się nie mogę bo jednak obawa o skutki niepożadane jest ;/
 

wacie

Active member
Boisz się skutków ubocznych a dopytujesz o tabletki "od kolegi z siłowni" 🤦‍♂️ 🤦‍♂️ 🤦‍♂️
Zadbaj o higienę życia. Może masz nadwagę, źle się odżywiasz ,nie nawadniasz .Nic nie wiemy o Tobie.
Podobno codziennie jak "dochodzisz" to też nasienia może być mniej .
Tak jak AGv wspomniał , pobaw się z partnerką w tzw stosunek przerywany , na kilka chwil przed daj sobie odpocząć .
 
  • Like
Reactions: AGv

kacp

New member
To coś o czym piszesz oczywiście nie jest na receptę? Bo do lekarza na razie na pewno sie nie wybiorę. Szukam czegoś co będę mógł przyjmować bez tego typu wizyt. Po jakim czasie od przyjmowania widzi się jaki jest efekt?
 

madini

New member
Obfitszy wytrysk nie jest równoznaczny z lepszym orgazmem. Odnosząc się do Tantry i ogólnie wschodnich tajników intymności to podobnoć doświadczeni doznają intensywnego orgazmu bez ejakulacji. Zachodni świat żyje w pośpiechu, tutaj seks zazwyczaj ogranicza się jedynie do płytkiego zaspokojenia potrzeb.
 
  • Like
Reactions: AGv

AGv

Active member
doświadczeni doznają intensywnego orgazmu bez ejakulacji
Tu się zgadzam

Obfitszy wytrysk nie jest równoznaczny z lepszym orgazmem
Tu się nie zgadzam po części - więcej spermy=więcej skórczow orgastycznych. No i sam widok nasienia które "zalewa sufit i ściany" działa na wyobraźnię. Tylko proszę pamiętać że gruczoł krokowy rośnie przez całe życie i w pewnej odległości czasowej zaczyna uciskać cewkę moczową. Za wszystko w życiu trzeba płacić
 

Podobne tematy

Do góry