• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak podejść do seksu?

sasuke

New member
Witam, mam 23 i stulejkę całkowitą. Pewnie zastanawiacie się dlaczego jeszcze nic z nią nie zrobiłem ale odpowiedź jest prosta- nie stać mnie a rodzicom nie powiem. Wiem że ten zabieg kosztuje ponad 1000 zł. Dopiero teraz pracuję i jak odłożę kasę to to załatwię. Nie uprawiałem nigdy seksu. Tak wiem, tym zdaniem pewnie już mnie skreśliliście i uznaliście za kompletną życiową niedojdę, ale po prostu nie spotkałem nigdy osoby z którą chciałbym to zrobić i jestem wierzący. Kiedyś spałem z dziewczyną ale byłem pijany i słabo to pamiętam jak było ale seksu nie było. Ona była osobą z którą mógłbym to zrobić ale tylko raz spaliśmy razem, potem rozpadł się ten związek. Ostatnio poznałem dziewczynę, cudowną, po prostu mój życiowy ideał i zostaliśmy parą w sylwestra na którym u niej byłem. Nawet kupiłem gumki ale mimo że spaliśmy razem to seksu nie było. Pewnie z mojej winy, jakbym coś próbował to by była chętna. W środę znowu idę do niej na noc i wtedy już muszę to z nią zrobić bo uzna mnie za jakiegoś nieudacznika. I moje pytanie teraz do was- jak do tego podejść. Czy w gumce dam radę? Czytałem że ludzie nawet potrafili dzieci robić mając stulejkę całkowitą więc chyba nie powinno być źle. Zrobię coś z tą stulejką, nie wiem jeszcze kiedy ale na pewno. Teraz liczy się tylko to żeby zadowolić moją dziewczynę, nie mam żadnych oczekiwań co do moich doznań. Jeżeli ją zadowolę to i ja będę zadowolony. Pomóżcie mi jakoś, opiszcie jak to może wyglądać- czy jeśli założę gumkę to będzie bardzo mnie bolało? Wiem, że muszę grę wstępną dobrze poprowadzić żeby było dobre nawilżenie.
 

marcin123

New member
stać sie nic nie powinno przy seksie, moż cię trochę boleć, ale ja bym to koleżance powiedział chwile przed współżyciem, żeby przy ewentualnym oralu sie nie przestraszyła
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nic jej nie mów. Para jestescie od sylwka czyli 4 dni a ty jej bedziesz gadal o stuleji? :D nie pozwol ino na orala. Nigdy nie waliles to i watpie zebys wiedzial jak jej zrobic dobrze. Obstawiam pare machniec dupą i bedzie z twojej strony po wszystkim, a ona nawet nie zdąży sie nakręcić. Masz 23 lata, więc od 5 lat mogles zrobić z tym porządek tak by starsi nie wiedzieli. Bedac pełnoletni nie musza isc z toba za rączkę do lekarza. Wszystko moglo byc za darmo na NFZ.
Ostatnia rada, chcesz ja zadowolic walnij jej soczysta minete :D
 

Podobne tematy

Do góry