• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak pieścić mężczyznę obrzezanego?

Wiem, że to dość dziwne pytanie, bo kazdy reaguje raczej indywidualnie, ale zastanawiam się nad tym, jak pieścić mężczyznę obrzezanego? Czy po obrzezaniu stymulacja ręką penisa nie będzie sprawiała bólu, czy będzie to w ogole przyjemne? To samo, jeśli chodzi o seks oralny? Mam trochę obaw w związku z tym, a wiadomo, że chciałabym po zabiegu dac mojemu partnerowi, w nagrodę, że udalo mu sie przez to przejść, maksimum pieszczot :)
Ta cała sytuacja troche mnie stresuje, że nie będę umiała zrobić tego dobrze :)

Powiedzcie mi jeszcze jedno, bo mój partner zastanawia się nad high & tight albo low and loose, chociaż bardziej skłania sie ku low & loose jednak, bo mówi, ze swiadomosc, ze dotychczas zawsze zakryta zoladz miałaby być teraz caly czas na wierzchu powoduje u niego psychiczny dyskomfort i jakos tak chyba fakt, ze bedzie mial chocby kawałek napletka zachowany lepiej na niego wpływa...

Czy obrzezanie low and loose, i plastyka napletka to ten sam zabieg, tylko, że są na niego dwie nazwy?

Jak te dwa typy obrzezania mają się do odczuć podczas seksu?

Z góry dziękuję za wszelkie instrukcje :)
 

sławek83

Moderator
kochamstulejarza napisał:
jak pieścić mężczyznę obrzezanego? Czy po obrzezaniu stymulacja ręką penisa nie będzie sprawiała bólu, czy będzie to w ogole przyjemne? To samo, jeśli chodzi o seks oralny?

Nie jestem obrzezany, ale jestem przekonany, że po zabiegu pieścisz tak samo jak zawsze a doznania Twój partner ma 100 razy wieksze i przyjemniejsze. A co do reszty pytań to Pan_Ahmed ci w tym może pomoże ;)
 
Czekamy na Pana Ahmeda zatem :)

sławek83 napisał:
kochamstulejarza napisał:
jak pieścić mężczyznę obrzezanego? Czy po obrzezaniu stymulacja ręką penisa nie będzie sprawiała bólu, czy będzie to w ogole przyjemne? To samo, jeśli chodzi o seks oralny?

Nie jestem obrzezany, ale jestem przekonany, że po zabiegu pieścisz tak samo jak zawsze a doznania Twój partner ma 100 razy wieksze i przyjemniejsze. A co do reszty pytań to Pan_Ahmed ci w tym może pomoże ;)
 
Wiesz sławek83, hmm, moze ta plastyka to tez bylby dobry pomysl, no ale moj partner raczej sie nastawił na obrzezanie, bo boi się, ze po plastyce znów mogłoby coś sie wydarzyc, ze nie moglby siągnąć napletka, wszak jego stulejka jest dość zaawansowana, a nie chcielibysmy powtórki z zabiegu. W takim przypadku raczej konieczne i wskazane bedzie obrzezanie.

sławek83 napisał:
kochamstulejarza napisał:
jak pieścić mężczyznę obrzezanego? Czy po obrzezaniu stymulacja ręką penisa nie będzie sprawiała bólu, czy będzie to w ogole przyjemne? To samo, jeśli chodzi o seks oralny?

Nie jestem obrzezany, ale jestem przekonany, że po zabiegu pieścisz tak samo jak zawsze a doznania Twój partner ma 100 razy wieksze i przyjemniejsze. A co do reszty pytań to Pan_Ahmed ci w tym może pomoże ;)
 

sławek83

Moderator
kochamstulejarza napisał:
moj partner raczej sie nastawił na obrzezanie, bo boi się, ze po plastyce znów mogłoby coś sie wydarzyc, ze nie moglby siągnąć napletka, wszak jego stulejka jest dość zaawansowana,

Wierz mi, że ja też miałem bardzo zaawansowaną stulejkę. Minimalny otworek miałem przez który ciężko było nawet sikać i cały czas stawiałem na to, a wręcz byłem przekonany, że w moim przypadku konieczne jest tylko obrzezanie. I jak lekarz mi powiedział że zrobi mi plastykę bo nie widzi konieczności obrzezania to nie wiedziałem co o tym myśleć. Bałem się że podejmie złą decyzję i że po zabiegu będę tego żałował. Doktor zapewniał mnie, że zabieg wykona tak jakby miał swój sprzęt operować więc zaufałem mu. Dzisiaj nie żałuję i jestem mu bardzo wdzięczny za ten zabieg :) Mam napletek, Wacek działa w 120%, żadnych komplikacji, dyskomfortu, napletek schodzi gładko, lekko i przyjemnie :). Jestem przekonany, że jak plastyka jest fachowo zrobiona, zostanie wycięty odpowiedni kawałek skóry to stulejka nie ma prawa powrócić.
 

slash886

New member
Moim zdaniem low&loose podczas seksu troche źle sie sprawdza. Ja mam troche luźna i podczas seksu ona sie rusza i nie jest to zbyt dobre. Przy większym tempie boli. Gdybym miał mega ciasne, bardziej bym sie cieszył.

A jesli chodzi o pieszczenie ręką to trzeba nadać poślizg, żele durexa są dobre. A najlepiej to oralny, nic nie boli, nie ciągnie. Zawaliście :-D
 

patryk9312

New member
Wiesz Twój partner i tak boi się zabiegu więc najlepiej niech zrobi obrzezanie, bo nie daj .. cos się nie uda i kolejna poprawka to chyba by było dla niego za dużo :).

A najlepsze typy to albo high alb tigh a jaki wybierzecie taki będzie dobry, oba są dobre i po obu będziecie zadowolenie :)
 

Agrafix

New member
Nie ma walenia gruchy bez nawilzenia po obrzezaniu, to jak golenie na sucho.
Possac mu mozesz, i bedzie ok. Ale najpierw niech sobie pyta umyje :lol:


Bardzo wrazliwe jest miejsce po byly wedzidelku. :wink:
 
wrażliwe, w sensie, że boli, czy że przyjemnie jest, gdy to miejsce się pieści?

Agrafix napisał:
Nie ma walenia gruchy bez nawilzenia po obrzezaniu, to jak golenie na sucho.
Possac mu mozesz, i bedzie ok. Ale najpierw niech sobie pyta umyje :lol:


Bardzo wrazliwe jest miejsce po byly wedzidelku. :wink:
 

Agrafix

New member
to sie chyba mówi ze jest erogenne?

nie boli :wink:
Powinnas byc zadowolona. Obrzezany penis lepszy.
ALe sama wiesz, ze dobrze to tylko ustami, bo tak to brak nawilzenia.
 

Agrafix

New member
A Ty to kto? Cenzor od Donalda?
człowieku na jakim swiecie Ty zyjesz? Jest pelnouprawnienie!
Zycie to nie slodkie pierdzenie i dawanie komus rad w stylu dobrego wuja.
 

sławek83

Moderator
Agrafix napisał:
A Ty to kto? Cenzor od Donalda?

Nie, człowiek :shock:

Agrafix napisał:
człowieku na jakim swiecie Ty zyjesz? Jest pelnouprawnienie!

Aha, i to upoważnia do wulgaryzmów. No kurde nie wiedziałem :roll: W moim świecie liczy się kultura i w miarę normalne podejście do wszystkich ludzi. A tu ludzie potrzebują wsparcia, dobrej rady, zrozumienia... ale co ja będę ci tłumaczył, jesteś dłużej na forum niż ja.
 

Radegast

New member
Agrafix zachowuj się jak facet. Krytykę trzeba umieć przyjąć, tym bardziej, że jest jak najbardziej słuszna!
sławek83 szacunek dla Ciebie, za szybką interwencję! :)
 

Pan_Ahmed

New member
sławek83 napisał:
kochamstulejarza napisał:
jak pieścić mężczyznę obrzezanego? Czy po obrzezaniu stymulacja ręką penisa nie będzie sprawiała bólu, czy będzie to w ogole przyjemne? To samo, jeśli chodzi o seks oralny?
A co do reszty pytań to Pan_Ahmed ci w tym może pomoże ;)

I oto jestem :D.
A więc tak - jeśli Twoj facet ma dylemat między "high and tight" i "low and loose" niech weźmie "high and tight". Będzie miał wtedy większy komfort podczas seksu i więcej doznań (w sensie więcej niż jakby miał "low and loose").
"Low and loose" to nie do końca to samo co obrzezanie częściowe, ale zależy od parametrów. Przy "low and loose" napletek wewnętrzny może być niemal w całości usunięty a skóra która przykrywa żołądź jest w 90% napletkiem zewnętrznym i może go zarówno przykrywać w połowie, jak i niemal całego. Natomiast obrzezanie częściowe to takie, że skóra przykrywa nadal cały bądź prawie cały żołądź, jednak przy częściowym ważnym wyznacznikiem jest to, że znaczna część tego wewnętrznego (różowego) napletka jest pozostawiona, a skóra jest nadal bardzo luźna. Przy częściowym ucięty jest tylko czubek obydwu warstw napletka i ani cm więcej.

To takie obrzezanie jakie w czasach Jezusa stosowali Żydzi i to obrzezanie kwalifikuje się pod "high and loose" z tym że takie bardzo "loose", gdzie żołądź jest przykryty co najmniej do połowy. Mówi się, że poźniejszy styl który znamy pod nazwą "low and tight" żydowska starszyzna wymyśliła jakieś 150 lat po Chrystusie, gdyż podczas różnych nagonek i prześladowań (chyba greckich i rzymskich) wśród młodych pokoleń Żydów zaczęto stosować różne techniki rozciągania napletka, które powodowały, że z czasem ich napletki wyglądały na nieobrzezane i mogli uchodzić za Rzymian albo reprezentantów innych nacji ale nie Żydów no i dzięki temu unikali prześladowań. Ortodoksom się to nie podobało, a to co dziś nazywamy "low and tight" (ale takie naprawdę "tight") gwarantowało, że mężczyznom nie uda się "przywrócić" napletka i że penis na zawsze pozostanie obrzezany (wewnętrzny napletek jest trudno odzyskać rozciąganiem, a istnieją metody rozciągania które nawet ze stylu "high and tight" potrafią zrobić niemal calkowite przykrycie żołędzia napletkiem!). :D

Tak więc jesli Twoj facet chce mieć dożywotni spokój i boi się poprawki po nieudanym obrzezaniu częściowym, to proponuję aby przemyślał "high and tight" albo "low and tight" (ja mam ten ostatni ;) ).

A co do pieszczot mężczyzny obrzezanego -- w sumie to nie zmienia się nic w seksie oralnym, ale co do "handjobu" to brak napletka powoduje, że bardziej stawia się na krótsze, szybsze ruchy niż tak wcześniej, wolne i długie ruchy. Spowodowane jest to tym, że brak napletka sprawia, że powolne ruchy odbierane są nieco słabiej, za to szybkie i gwałtowne ruchy są bardzo przyjemne (z napletkiem byłyby może nawet bolesne, dlatego mówi się że obrzezani faceci sa "agresywniejsi" w łózku).
Co do seksu z penetracją.. polecam zastosować jakiś srodek nawilżający. Jak jest poślizg, jest i przyjemność ;)

ehhh sie rozpisałem.
PS. co do tej historii z Żydami, to wszystko sa historyczne fakty. Warto znać historię powstawania różnych styli obrzezania. :D
 
a ile tak mniej więcej żołądź dochodzi do siebie po zabiegu? wiadomo, na początku będzie nadwrażliwa, ale kiedy pieszczoty tej okolicy zamienią się z bólu, dyskomfortu w przyjemność? jak to u was było? i czy rzeczywiście pieszczoty zołędzi po zabiegu usunięcia stulejki będą dla mężczyzny przyjemne, skoro tak naprawdę większość czasu ta zołądż była zakryta?

dzięki Ci Pan_Ahmed za wskazówki :) myślimy rzeczywiście nad high & tight, oby to był dobry wybór, i oby mój facet po zabiegu czerpał przyjemność z pieszczot, bo na dzień dzisiejszy jakoś w to nie wierzy...

Pan_Ahmed napisał:
[quote="sławek83":2fgf35bg]
kochamstulejarza napisał:
jak pieścić mężczyznę obrzezanego? Czy po obrzezaniu stymulacja ręką penisa nie będzie sprawiała bólu, czy będzie to w ogole przyjemne? To samo, jeśli chodzi o seks oralny?
A co do reszty pytań to Pan_Ahmed ci w tym może pomoże ;)

I oto jestem :D.
A więc tak - jeśli Twoj facet ma dylemat między "high and tight" i "low and loose" niech weźmie "high and tight". Będzie miał wtedy większy komfort podczas seksu i więcej doznań (w sensie więcej niż jakby miał "low and loose").
"Low and loose" to nie do końca to samo co obrzezanie częściowe, ale zależy od parametrów. Przy "low and loose" napletek wewnętrzny może być niemal w całości usunięty a skóra która przykrywa żołądź jest w 90% napletkiem zewnętrznym i może go zarówno przykrywać w połowie, jak i niemal całego. Natomiast obrzezanie częściowe to takie, że skóra przykrywa nadal cały bądź prawie cały żołądź, jednak przy częściowym ważnym wyznacznikiem jest to, że znaczna część tego wewnętrznego (różowego) napletka jest pozostawiona, a skóra jest nadal bardzo luźna. Przy częściowym ucięty jest tylko czubek obydwu warstw napletka i ani cm więcej.

To takie obrzezanie jakie w czasach Jezusa stosowali Żydzi i to obrzezanie kwalifikuje się pod "high and loose" z tym że takie bardzo "loose", gdzie żołądź jest przykryty co najmniej do połowy. Mówi się, że poźniejszy styl który znamy pod nazwą "low and tight" żydowska starszyzna wymyśliła jakieś 150 lat po Chrystusie, gdyż podczas różnych nagonek i prześladowań (chyba greckich i rzymskich) wśród młodych pokoleń Żydów zaczęto stosować różne techniki rozciągania napletka, które powodowały, że z czasem ich napletki wyglądały na nieobrzezane i mogli uchodzić za Rzymian albo reprezentantów innych nacji ale nie Żydów no i dzięki temu unikali prześladowań. Ortodoksom się to nie podobało, a to co dziś nazywamy "low and tight" (ale takie naprawdę "tight") gwarantowało, że mężczyznom nie uda się "przywrócić" napletka i że penis na zawsze pozostanie obrzezany (wewnętrzny napletek jest trudno odzyskać rozciąganiem, a istnieją metody rozciągania które nawet ze stylu "high and tight" potrafią zrobić niemal calkowite przykrycie żołędzia napletkiem!). :D

Tak więc jesli Twoj facet chce mieć dożywotni spokój i boi się poprawki po nieudanym obrzezaniu częściowym, to proponuję aby przemyślał "high and tight" albo "low and tight" (ja mam ten ostatni ;) ).

A co do pieszczot mężczyzny obrzezanego -- w sumie to nie zmienia się nic w seksie oralnym, ale co do "handjobu" to brak napletka powoduje, że bardziej stawia się na krótsze, szybsze ruchy niż tak wcześniej, wolne i długie ruchy. Spowodowane jest to tym, że brak napletka sprawia, że powolne ruchy odbierane są nieco słabiej, za to szybkie i gwałtowne ruchy są bardzo przyjemne (z napletkiem byłyby może nawet bolesne, dlatego mówi się że obrzezani faceci sa "agresywniejsi" w łózku).
Co do seksu z penetracją.. polecam zastosować jakiś srodek nawilżający. Jak jest poślizg, jest i przyjemność ;)

ehhh sie rozpisałem.
PS. co do tej historii z Żydami, to wszystko sa historyczne fakty. Warto znać historię powstawania różnych styli obrzezania. :D[/quote:2fgf35bg]
 

slash886

New member
kochamstulejarza napisał:
no i jeszcze jedno pytanie, czy usunięcie wędzidełka rzeczywiście aż tak bardzo wpływa na doznania?

U mnie bardzo, wcześniej jak miałem to mogłem sobie tam tylko pocierać i było fajnie a teraz jak bym drapał sie w nogę.

A u mnie żołądz po kilku dniach przestał boleć, a całkowita nadwrażliwosć, ze mogę go dotykać czym chce i jak chce po ponad tygodniu. A miałem całkowitą stulejkę.
Pieszczoty żołędzia są mega przyjemne, serio serio ;D
 
no ale mimo wszystko seks/pieszczoty są nadal przyjemne? ;P
hmmm, oceniacie to często we kategoriach lepsze doznania/gorsze doznania?

troche martwi mnie to, że mój facet jest tak bardzo nastawiony na to, ze nie będzie odczuwal przyjemnosci po zabiegu.
no i chodzi też o to, ze jak sam mówi, nie wyobraza sobie, tak jak inni piszą, by po zabiegu przez okres dochodzenia do siebie, mial jakikolwiek wzwod w nocy...
nie wiem, jak to odczytywac, ale martwi mnie to.

chyba po prostu wątpi w swoją męskość, sprawność, i ten zabieg wpłynie na jego psychikę, chociaż ja sama tłumaczę mu, że na pewno poczuje się lepiej, w koncu teraz już będzie w pełni sprawny i zdolny do odczuwania przyjemności ze zbliiżenia z kobietą :)

slash886 napisał:
kochamstulejarza napisał:
no i jeszcze jedno pytanie, czy usunięcie wędzidełka rzeczywiście aż tak bardzo wpływa na doznania?

U mnie bardzo, wcześniej jak miałem to mogłem sobie tam tylko pocierać i było fajnie a teraz jak bym drapał sie w nogę.

A u mnie żołądz po kilku dniach przestał boleć, a całkowita nadwrażliwosć, ze mogę go dotykać czym chce i jak chce po ponad tygodniu. A miałem całkowitą stulejkę.
Pieszczoty żołędzia są mega przyjemne, serio serio ;D
 

Podobne tematy

Do góry