Jak moge masturbować?

Smiths

New member
Hej mam 15 lat i mam stulejkę jak byłem mały niemogłem wogule sciagnac napletka ale tera moge sciagnac do konca w spoczynku jak i wzwodzie procz tego ze jak sciagne w zwodzie musze pociagnac za kawalek napletka mocno do gory zeby wrocil bo tak jakby sie przykleja do rowka nadal rozciagam bo na to wyglada ze otwor mi sie coraz bardziej powieksza. Zawsze masturbowalem kładąc sie na brzuchu i ocierajac penisa o materac w lewo i w prawo ale wyczytalem ze to nie zdrowe i moge dostac cos nazywane TMS wiec moje pytanie brzi jak masturbować poprawnie?
 

oxis

Member
Co to jest TMS?
Moim zdaniem stulejka nie jest już Twoim problemem, skoro: "tera moge sciagnac do konca w spoczynku jak i wzwodzie procz tego ze jak sciagne w zwodzie musze pociagnac za kawalek napletka mocno do gory zeby wrocil bo tak jakby sie przykleja do rowka nadal rozciagam bo na to wyglada ze otwor mi sie coraz bardziej powieksza.''
To ćwiczenie napletka możesz też wykorzystać przy masturbacji.Po odciągnięciu napletka za żołądź podczas wzwodu poruszaj skórą na członku w górę i w dół, tak jednak żeby nie naciągać napletka na siłę z powrotem na żołądź( jego ruch powinien kończyć się w rowku za żołędzią). Po wytrysku, gdy członek opadnie, naciągasz napletek na żołądż i po wszystkim. Skoro przyzwyczaiłeś się do jednego sposobu masturbacji, to przestawienie się na inny może początkowo nie dawać Ci satysfakcji. Masturbacja początkowo może być mniej przyjemna. Mimo wszystko warto próbować. Ważne jest, żeby nie robić nic na siłę, nie ciągnąć skóry napletka, gdy pojawia się ból. Możesz używać do masturbacji jakiegoś kremu, oliwki, wazeliny, bo to ułatwia ruch skóry i zmniejsza dyskomfort.Bardzo przyjemna jest masturbacja w ciepłej kąpieli w wannie, pod prysznicem.
Ważne jest również, żeby nie robić tego za szybko.Daj sobie czas, delektuj się przyjemnością. Młodzi często robią to bardzo szybko i bardzo często, a potem narzekają na przedwczesny wytrysk, nie zauważając, że sami nauczyli się dochodzić bardzo szybko i z byle powodu.Zamknij się na klucz w pokoju lub łazience i poświęć swojej rozkoszy więcej czasu i uwagi.
 

Smiths

New member
hej sory za długi czas na odpowiedz mialem brak dostepu do kompa i TMS wywołuje właśnie ten sposób masturbowania powoduje to problemy z wytryskiem że niemożesz skończyć seksu itp. I co do tego masturbowania to też wyczytałem na jednej stronie że najlepiej nie masturbować przez 7 dni i po tych dniach spróbować ręką już mineło akurat to 7 dni tylko nadal nie jestem pewien jak to powinienem robić. czyli mam ściągnać napletek do końca tak żeby się jak zwykle przykleił do tego rowka i ciągnąć go w górę i w dół? Jak go próbuje zsunac na góre nie na siłe to właśnie sie tak jakby załupia to nwm
 
Do góry
TOPlist