Jak ma się sprawa z wędzidełkiem po zagojeniu

hihawa

New member
Cześć!
Przeglądam forum, przeczytałem wiele o za krótkim wędzidełku, i zabiegu na nim. Zastanawiam się nad tym. Ale chciałbym żebyście coś powiedzieli, jak to jest potem, jak już się wszystko zagoi.

Jak wygląda wtedy penis, czy jest duża różnica, i czy widać, że było coś robione. Interesuje mnie też, jak jest w łóżku, czy brak wrażliwości, czy napletek obsuwa się do końca i tam pozostaje. Jak jest w normalnym życiu, po zagojeniu i rekonwalescencji.
Bardzo fajne byłyby zdjęcia, po wszystkim.

I może powiedzcie jakie widzicie minusy oprócz bólów operacyjnych. (bo tylko zachwalacie, ale na pewno są jakieś negatywne sprawy. może jest mniej czuły, dłużej możecie, albo inaczej się zachowuje).

Wydaje mi się, że jest to ciekawy i nowy temat na forum.
 

hihawa

New member
to jak tam, macie jakieś ciekawe rzeczy do powiedzenia, albo zdjęcia, żeby pokazać rezultaty?
mam nadzieję, że coś pomożecie w tej kwestii.
 

anonimek123

New member
Kurcze, minęły już 2 tyg po operacji (plastyka + wydłużenie). Lekarz powiedział, abym przez 2 tyg nic nie robił, no i zastosowałem się do polecenia. Jednak dzisiaj (po dokładnie w tyg) postanowiłem odciągnąć napletek. Jest jeden problem wędzidełko zdaje się, że dalej jest zbyt krótkie (z jednej strony - tak jak to miało miejsce). Szwy dalej są obecne i w napletku i chyba wędzidełko dalej jest "uwiązane". Czy możliwe, że lekarz źle podciął wędzidełko lub źle się zrosło i jest krótsze niż było czy to kwestia szwów (miały zniknąć po 2 tyg)? Nie próbowałem ściągać napletka we wzwodzie, gdyż bałem się, żeby nie rozerwać szwów i ew skóry.
 
Do góry