• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak często uprawiasz seks?

Jak często uprawiasz seks?

  • Codziennie

    Votes: 0 0,0%
  • Kilka razy w miesiącu

    Votes: 0 0,0%
  • Raz na miesiąc i rzadziej

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    5

Yanoda

New member
Co seksu w czasie okresie to znam "dobry marynarz to i przez morze czerwone przepłynie" a tak się składa, że byłem marynarzem :p
Jednak podczas okresu nigdy nawet seksu nie proponowałem, nie za bardzo mam na to ochotę.
 

Despair

New member
Każdy rodzaj, kilka razy w tygodniu. Jeśli liczyć by przeliczenie że codziennie tzn 7 razy w tygodniu , i liczyć każdy stosunek oddzielnie ( oral jako oddzielny stosunek ) to może bym sie na codziennie załapał.
Ostatnio gorzej ze względu na moje obniżone libido i stres co zaskutkowało drobnymi komplikacjami. Seks na okresie miejsce miał, nie brzydzi mnie to w żadnym stopniu i dziewczyny też. Dziękuję za wspomnienie że bez gumki łatwo o infekcje dla dziewczyny, nie wiedziałem o tym wcześniej niestety.
 

forest

New member
Wiadomo że w tych dnaich u kobiety w tamtym miejscu jest jedna wileka rana, a jak wiadomo z krwia bardzo łatwo przetransportować różne bakterie i wirusy, dotyczy to zarówno tak groźnych wirusów jak HIV WZW B, WZW C, jak i innych chorób np. kiły, rzeżączki, opryszczki, dlatego bez prezerwatywy dla własnego dobra i partnerki lepiej spasować
 

Despair

New member
No właśnie sam sie dziwie jak mogłem być taki nieodpowiedzialny, dobrze że ktoś na forum sie znalazł kto poruszył tą tematykę :D
 

Podobne tematy

Do góry