• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak ćwiczyć?

Nanuk

New member
Jakich komplikacji znowu ? jezu zlitujcie sie, nie ma zadnych komplikacji po zabiegu, a jesli jest to 1 na 1000 i to spowodowany brakiem cwiczen napletka po zabiegu.
 

bezczel

New member
Widzisz Nanuk, problem z komplikacjami jest bardzo zauważalny na tym forum. Dlaczego? No sprawa jest prosta. Zabiegów tego typu jak się okazuje jest wykonywanych tysiące, z czego tylko marny procent albo panikuje albo rzeczywiście ma problem i szuka gdzieś w sieci pomocy. Często trafia tutaj :) stąd duży procent opisywanych tematów dotyczy jakiś komplikacji. Nikt jednak nie zastanawia się ilu facetów nie opisuje swoich zabiegów, tylko przeżywa je w domowym zaciszu.
 

prawiebatman

New member
zwód-schodzi
1/2 wzwodu-schodzi
3/4wzwodu-schodzi
pełny wzwód-schodzi do połowy.
Moje pytanie brzmi: Czy od tego momentu mieliście trudniej?(pytanie do tych co rozciągali)Bo teraz ciężko idzie,już półtora tygodnia dalej nie idzie.
 
Miałem podobnie i zdecydowałem się na zabieg. Ale to co było dobre dla mnie niekoniecznie musi być dobre dla Ciebie. Wydaje mi się, że ta dyskusja - zabieg czy ćwiczenia nie ma sensu. Nie ma jednego sposobu dobrego dla wszystkich - to zależy od wieku, rodzaju stulejki i pewno paru jeszcze innych rzeczy.
Na pewno trzeba przy ćwiczeniach uważać, żeby nie pogorszyć sprawy. Nic na siłę. Im człowiek starszy tym szans na to są mniejsze. Ale decydująca jest tu opinia dobrego urologa. Każdy przypadek to inna bajka.
A co do powikłań po zabiegu - zapewne takie się zdarzają i dlatego trzeba wybierać sprawdzonych lekarzy. Niektórzy narzekają na koszt zabiegu prywatnie, ja uważam, że lepiej raz zapłacić niż potem mieć problemy (nie twierdzę, że w publicznej służbie zdrowia nie można liczyć na dobry zabieg, ale ja sobie dałem spokój z tą opcją już po pierwszej wizycie).
 
Do góry