• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Iść na zabieg do Żagiel Med Lublin

Hej, znalazłem w Lublinie oferte obrzezania szpitala Żagiel Med. Obrzezanie 700zł, 150zł wizyta przed zabiegiem. Zapytałem czy obcięcie/przedłużenie wedzidełka jest w cenie i czy w cenie jest wizyta kontrolna. Dostałem ba maila odp mniej wiecej taką: cena jest ustalana na wizycie(a wizyta ta kosztuje 150zł) a wizyty kontrolne nie są konieczne a jak chce to taka wizyta znowu kosztuje 150zł.
Robił ktoś tam zabieg? Obrzezanie moze kosztowac 700zł ale za wedzidełko mogą doliczyć, no i wiadomo że przynajmniej raz trzeba pójść na kontrolną. Tamten lekarz opinie ma dobre.
Więc 700, 150, badania ze 30, kontrolna 150, no i mogą doliczyc za wedzidełko skoro cene ustala sie na wizycie.

Znacie moze sprawdzone miejsca w Lublinie?
 

Esham949

New member
Jeśli chodzi o Lublin, to zdecydowana większość stulejkowiczów poleca dr. Siwka z Polikliniki na Romera, sam zamierzam do niego pójść. Jest drogo, bo 1400zł za obrzezanie, 1500 za obrzezanie z usunięciem wędzidełka (raczej nic cenowo się nie zmieniło) + wizyty po 100zł, ale przynajmniej wiesz do kogo idziesz i że robota będzie dobrze zrobiona.

Jaki lekarz robi ten zabieg w Żagiel Med? Chętnie poczytam opinię, bo cena jest kusząca :p
 
Cała treść maila którego otrzymałem:

Witam serdecznie Pani Pawle,
Dziękuję bardzo za maila.

Pacjenci są kwalifikowani do zabiegu na podstawie konsultacji urologicznej u doktora (Robert Klijer), której koszt wynosi 150 zł.
Podczas tej wizyty doktor określi zakres zabiegu, dokładny koszt, badania, które trzeba wykonać przed zabiegiem oraz wyznaczy termin zabiegu.

Koszt zabiegu wynosi 700 zł.

Zazwyczaj kontrola nie jest konieczna, jeśli Pacjent życzy sobie umówić taką wizytę wówczas jest ona płatna 150 zł.

Wizyty do doktora umawiamy z mniej więcej tygodniowym wyprzedzaniem.
Jeśli chciałby Pan umówić konsultację proszę o kontakt, a z chęcią przedstawię Panu dostępne terminy wizyt.
Pozdrawiam serdecznie,
 
Nie polecam.
Zdecydowałm sie na zabieg obrzezania u dr Klijera. Zapłaciłem, dostałem fakture i kartke(zgode na zabieg) z która mialem isc do gabinetu. Nie przeprowadzono ze mna żadnej rozmowy, nie wytłumaczono że sa 4 metody obrzezania. Sam upomniałem sie że chce czesciowe i to w dodatku lekarz zrobił mi to z wycietym wewnetrznym nieuzgadniajac tego ze mną! Dobrze, że spytałem co będzie z wedzidełkiem i powiedziałem ze chce je zostawic. jakbym sam sie nie odezwał ze chce czesciowe i zostawic wedzidelko wycietoby mi wszystko.
A najlepsze w tym wszytskim jest to, że zgode na zabieg dano mi do podpisania po tym jak było już po zabiegu. I teoretycznie zostałem o wszytskim poinformowany...

Ale co z tego ze wywalczylem czesciowe skoro lekarz zrobil mi samowolke i sam wybrał sobie metode czesciowego 'wyci,ałem wewnetrzna blaszke bo tam gromadza sie bakterie, jest higieniczniej i nie będzie obrzęków'-parafrazuje ale chodzi o ten sens.

Nie polecam dr Kliera, słaby kontakt z pacjentem. Samo wykonanie i atmosfera były dobre, Ale tak jak mówie kontakt z pacjentem beznaziejny.
 

Podobne tematy

Do góry