• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Interes po obrzezaniu 18.11.21

nope

Well-known member
Może potrzeba może nie :D dajcie znac jak kupicie kolejne xD lekko cza to przeliczyc plastry 3x10cm czyli przyjmijmy ze wasze pendraki maja po 10cm obwodu i plaster bedzie 1cm szerokosci na blizne to jeden plaster starczy na 3 naklejenia. Czyli te plastry starcza wam na 27 dni to w sumie nie tak zle ale tez bierzcie pod uwage za na początku troche ich zniszczycie jak będziecie odklejac i naklejac ponownie bo cza dojsc do wprawy ; D
@Denis98 spokojnie daje rade podczas wzwodu xD tez sie o to martwilem xD
 

nope

Well-known member
Trzyma sie ale musisz wszystko delikatnie robic tzn odklejac i odkladac. Ja czasami jak szedłem pod prysznic to nie odklejałem i odziwo też nie odpadały jak lalem wodą. Jednakże po 3 dniach noszenia i odklejania w 4 dzień juz nie dawałem rady nakleic bo juz klej slabo lapal, dlatego nosilem jeden 2-3 dni
 

nope

Well-known member
Twierdze dokladnie jak panowie wyzej. Szycie bylo zajebiste to i zajebiscie wyszlo xD ale to i tak po czasie sie jeszcze tak przebuduje ze tu sladu nie będzie.
 
M

Marcin1933

Guest
Twierdze dokladnie jak panowie wyzej. Szycie bylo zajebiste to i zajebiscie wyszlo xD ale to i tak po czasie sie jeszcze tak przebuduje ze tu sladu nie będzie.
To prawda wyszło zajebiście, ale mam pytanie co do stylu. To bardziej Low & tight?
 

Podobne tematy

Do góry