• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Interes po obrzezaniu 18.11.21

Denis98

Member
Dziś mija 10 dzień od zabiegu, nawet zaliczyłem imprezę co prawda nie szukałem kontaktu z dziewczynami bo uważam że za wcześnie, plus opatrunek założony prowadzi do dyskomfortu podczas erekcji, tak wygląda przed wypadnięciem szwów, są jakieś zastrzeżenia?
 

Denis98

Member
Hej, mam pytanie otóż jestem ponad 3tyg po obrzezaniu i nie chcą samoistnie mi szwy wypaść, czy to powód do niepokojeń? Nawet jak próbowałem w pewnym miejscu to mam wrażenie że została za bardzo szyta o mega ból jest przez co nie idzie jej wyjąć.
 

nope

Well-known member
30 grudnia mam wizytę kontrolną, to pewnie tego dnia wyjmie pozostałe
30 grudnia to dużo czasu. Szwy po 3 tygodniach już są dawno do wywalenia. Ba nawet po 2 tygodniach powinno sie wywalac już. Im dluzej masz szwy po 3 tygodniach tym wieksza szansa ze bd mial dziwne ząbki po szwach albo inne zgrubienia lub białe kreski po szwach. A i tak odrazu zaznaczam. Jeszcze nie męcz freda bo to za wcześnie.
 

Denis98

Member
30 grudnia to dużo czasu. Szwy po 3 tygodniach już są dawno do wywalenia. Ba nawet po 2 tygodniach powinno sie wywalac już. Im dluzej masz szwy po 3 tygodniach tym wieksza szansa ze bd mial dziwne ząbki po szwach albo inne zgrubienia lub białe kreski po szwach. A i tak odrazu zaznaczam. Jeszcze nie męcz freda bo to za wcześnie.
No to w dzień, wezmę pęsetę i nożyczki takie eleganckie do takich zabaw, i postaram się wyjąć te które sie da
 

nope

Well-known member
Jak się boisz to każdy piguła,ci wyciągnie ; p pozatym tez widac ze w,miare ci wypadają to może i same powypadaja ; p
 

Denis98

Member
Rano się zebrałem w siłę i wszystkie wyciąłem, lecz na trzonie między cewką a miejscem gdzie wędzidełko było - mam kropke z krwią, mam ją przebić igła czy co polecacie?
 

nope

Well-known member
Zostaw. Mini strupek sie zrobi. To z kanaliku po szwie. Te dziurki tez sie musza zagoic. Jeszcze nie smaruj niczym na blizny.
 

Denis98

Member
Naszła mnie taka myśl, co się stanie jeśli ubytek szwy zostanie w miejscu szycia i się zrośnie? Za 2tyg mam wizytę kontrolną i mam wrażenie że z dwóch szwów mi mini kawałek został, a na zdjęciu kropka z krwią
 

Denis98

Member
Chciałbym się poradzić czym smarować bądź smarować blizne po obrzezaniu, bo nie ukrywam że w zwisie nie wygląda atrakcyjnie tak jak w zwodzie, chcialbym najlepszy wariant wybrać, zaczyna się 5 tydzień po obrzezaniu ;]
 

Podobne tematy

Do góry