• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Interes po obrzezaniu 18.11.21

nope

Well-known member
Musialbys pogadac z kims co jest dobre pare lat po zabiegu. Ja jestem 10mies po i nadal cos czuje jak wycieram np recznikiem ale nie zwracam na to uwagi. Zalezy tez o jaka nadwrazliwosc ci chodzi dokladnie.
 

Denis98

Member
Sprawdź sobie w tym poście wrzucałem w spoczynku, a aktualnie noszę plastry żeby bliznę zmniejszyć, to nie wrzucę bo szkoda ściągać plaster
 

Ihor1

New member
Przy takiej bliźnie jak na zdjęciu powyżej myślę, że 2 miesiące z maścią silaurum w zupełności wystarczą - miałem podobną blizną i praktycznie cała się wygładziła. Pytanie do autora tematu - jak z odczuciami przy takim low&tight? Sam mam high&tight i to chyba "najwyższe" na forum dlatego jestem ciekawy czy są duże różnice w odczuciach.
 

CoolBee

New member
Dzień dobry, jestem miesiąc po zabiegu wędzidełka i niepełnego obrzezania. Zastanawiam się jak zakładacie te plastry... plastry są elastyczne? Mocno trzymają? Da się je nosić z założonym napletkiem, czy trzeba z żołędziem na wierzchu? Boję się że odsłonięty żołądź będzie sprawiał duży dyskomfort podczas pracy... Ale na pewno przetestuję.
 

Denis98

Member
Siemanko, już minęło ponad 4msd od zabiegu, jak myślicie czy blizna będzie jeszcze się goić czy tam od strony gdzie było wędzidełko jeszcze się wygładzi?
 

nope

Well-known member
Wygląda świetnie. Jednak plastry robia robote. Zalezy co ma sie wygladzic. Musisz zrobic foto i pokazac dokladnie o co chodzi. Bo masz tam taką nitkę pozostałość po wędzidełku to to już się nie wchłonie a każda cześć ocalała po wedzidelku jest na wage złota : )
 

Denis98

Member
Wygląda świetnie. Jednak plastry robia robote. Zalezy co ma sie wygladzic. Musisz zrobic foto i pokazac dokladnie o co chodzi. Bo masz tam taką nitkę pozostałość po wędzidełku to to już się nie wchłonie a każda cześć ocalała po wedzidelku jest na wage złota : )
Co mogę rozumieć przez tą ocalałą część po wędzidełku, rozumiem że mam tak?
 

nope

Well-known member
Tak widzę po forum że sporo ludzi po obrzezaniu dyktuje swoje bodzce w "miejscu po wedzidelku" stad mi sie wydaje ze każda fałda tam co zostanie to sie przyda xD a wyczyscic wedzidelko tak zeby bylo plasko to nawet dosc ciezko jest.
 

nope

Well-known member
Dokładnie. Jest dobrze. A co do natury to masz racje. Czytałem dużo o bliznach i na początku takie plastry czy żele w miesiącach od 1 do 6 dają najwięcej. Pozniej już organizm sam je ładnie przemodeluje.
 

nope

Well-known member
Jeżeli chodzi o białe kreski to zostaną niestety. Sam mam kilka. Czytalem o tym dużo i rzekomo tak się dzieje jeżeli szwy za mocno skórę sciagają do siebie i są mocno zawiązane ile w tym prawdy to nie wiem. No i też kolor skóry gra znaczenie.
 

Denis98

Member
Po dwudziestu dniach wyjąłem szwy bo same nie chciały wypaść, ani jedna sama, mogłem po dwóch tygodniach ale chuj po fakcie już, myślicie czy jest sens używać plastrów bądź maści po pół roku??
 

Podobne tematy

Do góry