• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Inowrocław - Cezary Ciomek. Polecam

zlomek

New member
Witam
więc jestem świeżo po zabiegu,nie będę się rozpisywał,ponieważ nie mam żadnych zastrzeżeń co do lekarza Cezarego Ciomka, a pozytywnych komentarzy jest za dużo. Polecam osobiście nie ma się czego bać,podczas zabiegu nawet pogadacie sobie o duperelach z doktorem,20 minut i po wszystkim.

POLECAM:Cezary Ciomek-Inowrocław
 

oto

New member
Witam. Dużo zapłaciłeś? Zastanawiam się jeszcze nad niejakim Płodzidynem z Inowrocławia, ale opinie ma bardzo kiepskie...
 

kristofer87z

New member
oto napisał:
Witam. Dużo zapłaciłeś? Zastanawiam się jeszcze nad niejakim Płodzidynem z Inowrocławia, ale opinie ma bardzo kiepskie...

Skoro ma zle opinie to po co bierzesz go pod uwage?
Pewne rzeczy sa nieodwracalne, ja bym sie nie pchal pod noz komus, komu to nie wychodzi...
 

benson

New member
kristofer87z napisał:
oto napisał:
Witam. Dużo zapłaciłeś? Zastanawiam się jeszcze nad niejakim Płodzidynem z Inowrocławia, ale opinie ma bardzo kiepskie...

Skoro ma zle opinie to po co bierzesz go pod uwage?
Pewne rzeczy sa nieodwracalne, ja bym sie nie pchal pod noz komus, komu to nie wychodzi...

Święte słowa Kris, radzę wybierać doświadczonych lekarzy w chirurgii andrologicznej, nie pierwszego lepszego.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Cezary Kobajło - Bydgoszcz Lekarze 1
U Doktor Cezary Torz, klinika Ibis Wawa - POLECAM!!!! Lekarze 10

Podobne tematy

Do góry