• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Informacje o oper. u prof. Perdzyńskiego -skrzywienie prącia

piotrpl

New member
Diagnoza w moim przypadku to spodziectwo i skrzywienie brzuszne i w lewo. Po mimo tego miałem wiele dziewczyn i uważam się za dobrego w łóżku. Jednak zdawałem sobie sprawę ze coś nie jest ok. Szukałem w necie, czytałem i znalazłem jak dokładnie nazywały się te wady budowy. Po roku namysłu i wielu przewertowanych stronach w necie z tych tematów udałem się na wizytę do prof. Perdzyńskiego do Warszawy. Na temat prof. za dużo nie będę pisał ważne jest to że w Polsce jest najlepszy, zapraszają go do rożnych krajów, takich operacji męskich narządów ma pewnie setki, a prostowań to coś mówił że ponad 100. Gość skromny. Bardzo w porządku. Zna się na tym co robi. W necie czytałem opinie wielu chłopaków i rodziców malutkich dzieci po nieudanych oper. po komplikacjach u innych lekarzy z NFZ czy to prywatnie. W końcu i tak wszyscy do Perdzyńskiego trafiają i on nie wiem sam jak ale jakoś rzeźbi im te ptaki co widać na jego stronie. To ze te oper. dużo kosztują nie powinno mieć znaczenia. Lepiej sobie postawić za cel i zarobić potrzebną kasę, zmotywować się. Ilu chłopaków pisze ze ma problemy psychiczne przez to co mają w spodniach. Tutaj nie ma co dyskutować po prostu warto iść na taką operacje i być normalnym. Przed operacją spotkanie z prof. wypisał skierowania na szereg badań i omówił wszystko co i jak będzie. Dał receptę na Androcur żeby jeść parę dni przed operacją aby nie było erekcji po operacji. Te tabletki trzeba jeść jeszcze około miesiąc po operacji. Ryją beret trochę człowiek zamulony, depresyjny. Po odstawieniu wszystkie hormony same wracają do normy. Do szpitala trzeba przyjechać około 2-3 godz. szybciej przed oper. rozgościć się w wygodnym pokoju z tv i przygotować się do oper., wifi tez mają. Potem przychodzi anestezjolog bada, rozmawia. Potem pielęgniarka daje tabletkę na uspokojenie i za jakiś czas zabierają na sale oper. Tam znieczulenie od pasa w dół i leżysz parę godzin trochę spisz trochę kumasz. Po oper obudziłem się nad ranem następnego dnia czyli około 6 godz. po zakończeniu oper. Podłączony do kroplówki, założony cewnik. Codziennie rano przychodzi prof. zmienia opatrunki, dają dużo środków przeciwbólowych i nie czuć bólu. Na początku wszystko opuchnięte. Po mimo tych tabletek mailem parę wzwodów w szpitalu ale prof. mnie uspokoił że to nic strasznego. Ogólnie wizyty, operacja, pobyt w szpitalu wszystko super i bez problemów. Personel szpitala fajny i nie ma co się wstydzić czasem lepiej bekę pokręcić z pielęgniarkami. Po operacji byłem 10 dni w szpitalu. Dzień przed wyjściem próba sikania i wyjęcie cewnika. Próba wyszła super prof. był zadowolony. Następnego dnia pojechałem do domu. Po tygodniu musiałem jeszcze raz przyjechać do Warszawy na wizytę. I potem jeszcze jedna jak szwy spadną. U mnie wszystko było super i bez jakichkolwiek powikłań. Cena całości zależna jest od skomplikowania oper. i długości jej trwania. Im dłuższa oper. tym więcej się płaci za sale operacyjną którą wynajmuje prof od szpitala. Na koszt końcowy składa się więc opłata dla prof. Perdzyńskiego za skrzywienia płaci się ponad 10 tyś, opłata za sale oper. około kilka tyś, opłata za pobyt w szpitalu 450 zł/doba czyli za 10 dni 4500 zł, wizyty przed i po oper. po 150 zł wszystkich wizyt jest około 3 do 5. Dlatego o cenie takiej operacji najlepiej rozmawiać z prof. ale myślę ze co by nie był to przedział miedzy 10 tyś a 30 tyś zł przy czym te 30 to już na prawdę ciężki chyba przypadek by musiał być. Ja około 20 tyś za wszystko płaciłem. Po oper 2 miesiące zakaz uprawiania seksu. Beka, po tych tabletkach i tak raczej się nie chce ale parę razy miałem nocne erekcje i jak mnie moja dziewczyna zaczepiała. Raz nawet trochę bolało jak mocno był stwardniały ale minęło. Ogólnie po wszystkim to chciałbym wszystkim powiedzieć aby się nie przejmowali oper. i wszystkim co się z nią wiąże. Jeśli chodzi o otoczenie zawsze można powiedzieć że się na co innego jedzie a najbliżsi jeżeli im powiecie albo się sami dowiedzą to zrozumieją. Ja wszystko opowiadałem mojej dziewczynie tez zrozumiała. Kobiety ogólnie są raczej wyrozumiałe w tych sprawach zresztą one sobie więcej oper. rożnego rodzaju i typu robią i nikt z tego tajemnicy nie robi. Panowie to tyle jak ktoś ma jeszcze pytania to proszę pytać. Pozdrawiam.
 

kiko337

New member
czesc. tu piotrek szykuje sie na operacje skrzywienia pracia u prof. perdzynskiego.chyba facet ma pojecie.bylem na jednej wizycie nie dlugo umawiam sie na druga.jakie badania ci zlecil profesor?
 

Podobne tematy

Do góry