• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ilość pozostawionej skóry po zabiegu obrzezania.

Jan Zwyczajny

New member
Jak to jest u was ile napletka pozostało-jaki typ obrzezania-czy w czasie spoczynku-lub gdy jest zimno- napletek nachodzi na żołądź ,Lub czy jest go za mało i ciągnie skórę lub powoduje dyskomfort ?

U mnie napletek dotyka korony i jak jest zimno np po basenie dochodzi prawie do połowy .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ja mam calkowite. Ilosc napletka jaka zostala jest malutka. I tylko z gory. Od dolu czyli od strony wędzidełka mam ciecie ciasne ale z pozostawionym napletkiem wew. Czyli szycie nie jest zaraz przy grzybie. Pozostawiony napletek zaczyna sie po bokach. Czyli cos jak litera U. Ta ilosc jest bardzo mala, zostala bo chcialem aby cos mi z napletka pozostalo. Nie ma opcji by naszedl na zoladz, nawet jak sie kutas całkiem skurczy to marszczy sie skora na fiucie ale nie wskoczy na grzyba, dlatego ze od spodu jest ciasne ciecie, ktore na to nie pozwala. W spoczynku resztka napletka dotyka korony, w wzwodzie sie naciaga i odslania jakkes 2 cm napletka wew.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wiesz wolalbym miec caly napletek :D obrzezalem sie bo mialem ciasny pierścień, napletek moglem ściągać nawet we wzwodzie, ale przez pierscien wygladalo to beznadziejnie. Jak balwan :D teraz jest ok. Kutas gruby i rowny na calej dlugosci, bez przewężenia przez pierscien.
 

Jan Zwyczajny

New member
Czyli ogólnie nie chwalisz obrzezania ,lepiej było z napletkiem ?Są tacy którzy chwala stan po obrzezaniu pomimo że mieli w miarę zdrowy napletek.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Sa plusy i minusy. Jednak jakbym mial wybrac to wolalbym zdrowy prawidlowo funkcjonujacy napletek niz obrzezanie. Absolutnie nie myslalbym o zabiegu gdyby wszystko bylo ok.
 

Jan Zwyczajny

New member
Dla mnie odczucia pozostały bez zmian ,z napletkiem czy bez tak samo.

Jakim stylem jesteś obrzezany ?

[uprasza się o nie pisanie postów jeden po drugiem - Stettin]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry