• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ile trwa zabieg i rekonwalescencja po usunięciu stulejki?

rav

New member
Witam Was,

Mam pytanie - stwierdziłem u siebie (już dobre 3 lata temu) częściową stulejkę - mianiowicie podczas spoczynku napletek ściągnę bez problemu, podczas erekcji robi się takie duże oczko a napletek tak mocno dociska główki - że ciężko nim ruszyć. Wcześniej byłem z kobietą - nie przeszkadzało jej to w żadnym razie - faktem jest że podczas zabaw oralnych ona uważała by mnie nie uszkodzić a przy stosunkach z prezerwatywą nie miałem jakiś większych problemów (nie odczuwałem bólu itp.). Jednak już, nie jestem z tą kobietą i postanowiłem naprawić swojego przyjaciela.

Niestety mieszkam w UK a urlopu mam tylko 7dni roboczych z weekendem wyjdzie około ~15dni. Da radę ciachnąć napletek i załatwić te wszystkie rzeczy w ciągu 10 dni? Oczywiście wszystko prywatnie. Chodzi o zabiegi kontrolne itp. Kiedy wracaliście do pracy po zabiegu?

Oczywiście jeżeli możecie polecić jakąś klinkę na pomorzu to byłbym wdzięczny.
 

PiterPzn

New member
Wszystko zależy od lekarza. Są tacy, którzy nie wykonują kontroli w ogóle, są tacy co każą przyjść już na 2-gi dzień. Doktor, który mnie ciął zazwyczaj bierze na kontrolę 3 tygodnie po zabiegu, ale ponieważ terminy nam się rozbiegły, nie było problemu, by zrobić ją tydzień po (przyjmuje co czwartki).

Co z pracą? Wszystko zależy od tego, jaką tą pracę masz. Przez pierwsze 3-5 dni często problem sprawia samo siadanie/wstawanie. Bo ośmiu dniach byłem już w stanie pomóc przerzucić wielką stertę drewna opałowego ;) Czytałem o przypadku, gdzie świeżo pocięty forumowicz, zaraz po powrocie do domu nosił meble, bo nie miał się jak wymigać (chyba się nie przyznał rodzicom ;) )

Ja załatwiłem wszystko w 7 dni - pierwsza wizyta od razu z zabiegiem, druga (kontrolna) po tygodniu. Jeśli nie wystąpią u Ciebie żadne komplikacje, to w 10 dniach powinieneś się spokojnie zamknąć, a po 15 jedyne co może powodować jedyny dyskomfort to drapiące i swędzące szwy :D Opinie o klinikach itd. znajdziesz w dziale Lekarze, masz tam wystarczająco dużo postów :p Od siebie mogę jedynie polecić klinikę w Poznaniu na Gajowej ;)
 

rav

New member
dzięki za odpowiedź,

zabieg tak czy inaczej planuje w okolicach grudnia, więc być może uda mi się jeszcze więcej urlopu uzyskać.
 

mobydick

New member
a nie prościej zrobić to w UK? gdyby były jakieś powikłania, czy po prostu chęć wizyty i spytania czy wszystko ok, to lepiej mieć całą historię na miejscu...

no i może po prostu żel sterydowy od GP wystarczy?
 

answrr

New member
poniedziałek konsultacja + pobranie krwi, czwartek zabieg - zabieg prawie bezbolesny (tyle co znieczulenie) po zabiegu tez poki co nie boli az tak strasznie jak mozna by przypuszczać kupilem leki przeciwbolowe i nie uzywam
 

Podobne tematy

Do góry