• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

I dzień wiosny zakończony zabiegiem

tarczynnn

New member
Witam.
Właśnie wróciłem z zabiegu z centrum Mazovia. Umawiałem się do dr. Gugały jednak były jakieś zmiany i miałem zabieg robiony przez dr. Szcześniaka.
Wygląda to trochę inaczej niż u reszty ponieważ dostałem tylko lek przeciwbakteryjny itd co 12h mam połykać a tak pytałem czy czymś małego psikać czy coś to powiedział, że nie.
Teraz pierwsze pytanko: niczym nie psikać czy na wszelki wypadek używać octeniseptu? Kolejna opcja to taka, iż mam opatrunek założony ale sama góra wystaje i mogę prawdopodobnie iść spokojnie się wysikać - choć jeszcze nie próbowałem bo się boję :D. Opatrunek mam nosić 2 dni - oczywiście prącie do góry przyklejone do brzucha.
 

tarczynnn

New member
Nie widzę opcji edytuj więc napisze kolejnego posta. Jestem po pierwszym sikaniu - w sumie bez bólu. Nie wiem być może znieczulenie jeszcze trzymało.
Teraz już po 2,5 h po zabiegu zaczyna się lekki ból (wziałem ibumprom max wcześniej) i szczypanie. Być może od moczu? Nie wiem lekko polałem tylko wodą małego ponieważ lekarz nie kazał niczym psiukać ale chyba skorzystam jednak z tego octenisepta czy coś takiego.
 

kristofer87z

New member
Piecze jak sobie nasikasz do rany.
Woda + mydlo i delikatnie przemywaj.
Nie stosuj zadnych chemikaliow ani psikadel.
Rana na sucho najlepiej sie goi.

Tak mi lekarz zalecil i naprawde super szybko sie zroslo.
 

tarczynnn

New member
Umyłem jeszcze raz sama woda i jest jak na razie lepiej - tak będę robił po każdym sikaniu. Dwa dni mam nosić opatrunek więc w piątek już normalnie spróbuje się umyć z mydlem oczywiście.
Jeszcze się boję wzwodow czy jest jakis sposób na to żeby bardzo nie bolało:p?
 

kristofer87z

New member
Mi lekarz przepisał relanium, jak się weźmie na noc, to rano nie ma wzwodu...
Jeśli nic nie dostałeś to pozostaje Ci środek przeciwbólowy i unikanie erotyki wszelkiego rodzaju ;)
Przetrzymaj jakoś pierwsze 2-3 dni, potem będzie z górki.

Nie jedz jajek, to naturalny afrodyzjak ;-)
 

tarczynnn

New member
A więc w nocy a w zasadzie rano bo o 4 potem 6, 7, 8 i w końcu o 9 wstałem miałem bóle - sam nie wiem czy to były wzwody czy nie ale krótki spacer po pokoju pomagał. Opatrunek jak był przyklejony tak jest.
Wszyscy widzę po jakimś czasie mieli wizytę kontrolną, mi lekarz o tym nic nie wspomniał jednak chyba wolałbym się udać na taką wizytę tylko po ilu dniach od zabiegu ?
 

Dawid85

New member
Witam. Ja bylem dziś na wizycie kontrolnej, a zabieg miałem 27.02.2012r.Czyli 3 i pół tygodnia:) podobno zalecają tak 2-3 tyg po zabiegu.
 

tarczynnn

New member
Panowie mam jeszcze kilka pytań:
1. Czasami robiąc siku leci normalnie ale mocny strumień, czasami leci na kilka stron świata. Wiem, że ta druga opcja w końcu przejdzie ale czy ten mocny strumień przejdzie czy już pozostanie na zawsze:p?
2. Dziś wieczorem wg zaleceń lekarza powinienem zdjąć opatrunek:
- 2a: Czy wtedy mam sprzęt nosić już normalnie czy nadal do góry? Jak do góry to jak bez opatrunku ciężko będzie przykleic do brzucha?
- 2b: Czy w ogóle lepiej zdjąć już opatrunek (bo czytałem, że niektórzy noszą i po 10 dni tylko zmieniając ale lekarz mi polecił zdjąć już ostatecznie). I jak bez opatrunku da się wytrzymać nocne wzwody? Jest Lepiej czy gorzej?
3. Czy już od jutra będę mógł normalnie brać prysznic raz lub dwa razy dziennie?
 

emek_2006

New member
hej.strumień pozostanie mocny.z czasem sie unormuje.ja wacka trzymalem do gory znacznie dluzej.ze wzwodami bywa problem bolesny na poczatku,fakt.prysznic koniecznie brac.
zdrowka
 

Podobne tematy

Do góry