• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Hobby, modelarstwo czy coś innego?

Wirtek

New member
Zastanawiam się nad nowym hobby, jestem z tych facetów których sport nie jara. Na siłownie czasem chodzę, ale ćwiczenia i dieta nie stały się moim sposobem na życie. Zastanawiam się nad modelarstwem. Czy są tu jacyś modelarze? Powiedzcie co robicie w wolnym czasie, może mnie to zainspiruje.Zastanawiam się, bo widziałem nie dawno fajną reklamę w tv czołgu T-72 do sklejania dla modelarzy i trochę się na to napaliłem, ale boje się że to zbyt trudne. Jeśli macie jakieś inne hobby to też chętnie wysłucham.
 

maciekkkk

New member
Mogę coś powiedzieć o modelarstwie.
W szkole i na początku liceum się na poważnie w to wciągnąłem przez wujka (maniak modelarstwa) a on chyba się zaraził od mojego dziadka. I myślę własnie ostatnio o powrocie do tematu.
Spędzałem na tym nieskończone ilości godzin, od wujka brałem egzemplarze "Mały Modelarz" i jechałem. Ja akurat kleiłem modele papierowe: głównie statki ale też samoloty bodaj jeden czołg. Najlepiej mi chyba wyszedł ORP Błyskawica, z tego byłem najbardziej dumny ;)
Przygotowanie stanowiska, zbieranie po sklepach odpowiedniego papieru i kartonów, przeróżne sprzęty no i wikol. Nauczyłem się przy tym dokładności i cierpliwości, to pewne.
Teraz oczywiście brak nawet części tego czasu co wówczas ale myślę, że niedługo wrócę do rzeźbienia.
Polecam bardzo.
 

Alfa

New member
A nie myślałeś nad czymś dostarczającym nieco większych dawek emocji? :) Dobrym pomysłem może być wybranie się na tor kartingowy A1Karting, na którym będziesz mógł pościgać się w gokartach. Jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś to może okazać się, że znajdziesz nowe hobby :D Fajnie jest się wybrać ze znajomymi, bo wtedy oprócz adrenaliny dochodzi jeszcze możliwość rywalizacji. Myślę że warto, tutaj możesz poczytać więcej jak będziesz zainteresowany -> SPAM
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry