Gorzów Wielkopolski

olas

New member
Witam wszystkich

Ktoś może podpowiedzieć gdzie w Gorzowie znajdę sprawdzonego prywatnie przyjmującego lekarza. Na zabieg nadchodzi czas i zaczynam poszukiwania.
 

staszek1977

New member
leczenie stulejki w Gorzowie Wlkp

Chcialem skorzystac z uslug ww lekarza ale on nie podjal dokonania zabiegu wykrecajac sie niemozliwoscia zrobienia go w gabinecie a takze niemoznoscia przyjecia na oddzial - bo to nie jest przypadek wymagajacy naglej interwencji hirurgicznej.
Szczesciem trafilem na strone Centrum Zdrowia Rodziny w Poznaniu tel 61-8689804 gdzie wyznaczono mi tygodniowy termin a zabiegu dokonal najwyzszej klasy specjalista w tej dziedzinie prof. Tukallo . Zabieg odbyl sie w warynkach ambulatoryjnych. Jestem bardzo szczesliwy ze sie udal .
Jestem w trakcie rekonwalescencji - wszystko idzie zgodnie z harmonogramem.
Polecam Panowie - nie zwlekajcie ,odkladanie zabiegu grozi powaznymi powiklaniami - lacznie z utrata naszego przyjaciela.
 

Berol

New member
Też byłem o Machnickiego i to samo.Wykręcał się i gówno zrobił. 80 zł zapłaciłem za złą diagnozę. Teraz nie wiem gdzie iść.
 

olas

New member
Zrób to co ja. Udaj się do Poznania. Połączeń PKS z Gorzowem jest sporo.
Zabieg miałem u dr Tondla - gabinet 20 minut piechotą od dworca.
Trochę to kosztuje, ale warto.
 

Berol

New member
Teraz zarejestrowałem się za 70 zł do doktora Stanisława Maciaszka w MEDISONIE prywatnie.Podobno bardzo dobry lekarz.Mam nadzieję na pozytywnie rozpatrzenie mojej sytuacji 8)

Kod:
http://www.medisongorzow.pl/page6.php
 

Berol

New member
Byłem u Stanisława Maciaszka w MEDIOSONIE.Polecam go.Zapłaciłem 50 zł.Obejrzał wacka i stwierdził całkiem inna diagnozę,niż Machniacki.Oczywiście dał skierowanie na zabieg obrzezania,bo są wskazania i za moją prośbą też.
 
Do góry
TOPlist