• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Golenie miejsc intymnych.

Ad3ian

New member
Czym najlepiej i jak golić miejsca intymne, aby nie było żadnych czerwonych krost, zacięć, itp. Ogólnie, żeby skóra wyglądała jak u niemowlaka.
Dotychczas goliłem się zwykłą maszynką, lecz ostatnio wyrzuciło mi dwie czerwony krosty i na pewien czas zaprzestałem, aby one znikły. Wystarczyło samo mydło i po miesiącu został mały ślad na skórze.
Kremy do depilacji, jak i plastry odpadają. Próbowałem tego i moim zdaniem jest to duża strata czasu. (Laser również odpada).
 

mati2017

New member
Masz po prostu tzw. "figi" od golenia, część mężczyzn ma je na twarzy. Zatem nie możesz się golić maszynką. Zdanie, że krem do depilacji zajmuje ci dużo czasu jest bzdurą. Zajmuje 10 minut.
 

Drake89

New member
No właśnie, ja mam ten sam problem. Ilekroć się ogolę, zaraz jestem podrażniony. Jak Wy to robicie, że nie ma żadnych podrażnień?
 

munieworld

New member
trymer. jak nie to maszynka i obowiązkowo żel kojący. u mnie od tołpy jest łagodzący balsam po goleniu. Zaczerwienienia znikają i świetnie koi miejsce golenia. Sprawdza się na każde partie ciała ;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Golenie jajec 🪺 Męskie sprawy 12
S Golenie jąder + ćwiczenia Inne 7
A Golenie Męskie sprawy 2
D Sport - jaki czas + obcisła bielizna + golenie Stulejka 0
K Golenie Przed zabiegiem obrzezania 9

Podobne tematy

Do góry