• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Gojenie się po obrzezaniu

Żigolak

New member
Witajcie! :D
Sprawa wygląda tak, że w poniedziałek tj. 27.03.2017 przeszedłem zabieg obrzezania przez zbyt krótkie wędzidełko.
Nie wiem jaki był to typ obrzezania ale zdaje mi się że "low and lose".
I teraz problem, wiem, że minęło mało czasu ale totalnie nie podoba mi się wygląd rany :/
Byłem na kontroli 29.03.2017 i lekarz (inny niż przeprowadzał zabieg) sądzi, że wszystko jest okej ale nie daje mi to spać...
Opatrunków nie noszę żadnych (zalecenie lekarza "bo szybciej się goi"), jedyne co kazał 3 razy dziennie myć go Rivanolem i tak też robię.
Z góry dziękuję za pomoc oraz życzę miłego dnia :X


Tutaj daje zdjęcia i mam nadzieję, że ktoś mi odpowie bo sam już nie wiem co o tym myśleć.
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
 

moraj

Member
hej wszystko ok ale po co takie obrzezanie skoro było krótkie wędzidełko wystarczyło podciąć poza tym nie masz powodu do zmartwień ptak się zagoi to będzie latał pozdrawiam
 

Żigolak

New member
Wolałem mieć raz a z głowy, jak gadałem z Panią doktor, która mnie kierowała na zabieg, to według niej to znacznie lepsze wyjście więc zdecydowałem się na to :x I wszystko mówisz jest w porządeczku?
 

moraj

Member
jak najbardziej :) staraj się aby w początkowym okresie skóra była cały czas nałożona na żołądź wtedy nic nie puchnie i nie zrobi się załupek do tego będą potrzebne ciasne slipy wtedy nic się nie zsunie
 

Podobne tematy

Do góry