• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Gojenie rany po plastyce wędzidełka

koma

New member
Elegancko się goi. A powiedz mi plastyka to jest wydłużanie, usuwanie czy jeszcze coś innego? Ja miałem wydłużanie i szwy mi się kończyły zaraz pod żołędzią a tutaj widzę jeszcze niżej idą.
 

Karolek

New member
Elegancko się goi. A powiedz mi plastyka to jest wydłużanie, usuwanie czy jeszcze coś innego? Ja miałem wydłużanie i szwy mi się kończyły zaraz pod żołędzią a tutaj widzę jeszcze niżej idą.

Z tego co mi powiedział lekarz, to tylko miało być/było wydłużanie.
Jutro mam pierwszą wizytę kontrolną po zabiegu...
 

Makintosz

Member
A to nie są zwyczajne szwy rozpuszczalne? U mnie też miały biały kolor i tak też tutaj obstawiałbym. A co do wędzidełka to ciężko ocenić po tych zdjęciach - sprzętu i tak nie należy ruszać na razie, więc jak to będzie "działać" dowiesz się w późniejszym terminie i wtedy możesz ewentualnie odnotować jakieś mniej lub bardziej niepokojące kwestie, o ile takie wystąpią.
 

Karolek

New member
Witam,
5 tyg po zabiegu i takie efekty: https://imgur.com/a/5wMpv
Jak to wygląda waszym zdaniem?
Cały czas nurtuje mnie czerwony odcień. Dotychczas myślałem, że to wina wędzidełka, które ciągnie ale chyba nie to. W sumie to odkąd pamiętam był takiego koloru. Co to może być waszym zdaniem?
 

Michu92

New member
Na moje wygląda spoko. Ja odczuwam dyskomfort po ponad 2 miesiącach od zabiegu na dole wędzidełka (sprawdzane w boju). Ty pewnie jeszcze sprzętu nie testowałeś bo bo jest za wcześnie, wiec w tym temacie się nie wypowiesz. Dostałeś coś na blizny? Powiedz jak wygląda ściąganie napletka czy nie uciska Cię jak sprzęt masz na "beton" ?
 

Podobne tematy

Do góry