• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Gojenie miejsca po szwie

AntyBot

New member
Hej. Piszę, bo zastanawia mnie jeden temat. Prawie rok od zabiegu, finalnie wyszło tak, że poprawka po staplerze była klasycznie, szwy ręczne po obwodzie i po wędzidełku. No i teraz, w niektórych miejscach gdzie te szwy były, od strony wędzidełka mam kilka „tuneli” tzn tam, gdzie były szwy, może za długo? Wygoiły się rany w taki sposób, że np igłę mogę przeprowadzić, bardzo płytko pod skórą, jak przez tunel. Rana jest wygojona ale w tych miejscach zbiera mi się z czasem coś w stylu jak w głębokich porach na twarzy, jasna wydzielina - sebum- podobnie w zagłębieniach, gdzie były szwy przy wyciętym wędzidełku. Miał ktoś też tak?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
A co ci te zdjęcia pomogą? Napisał dokładnie co jest.
Ile miałeś te szwy? Aż się wierzyć nie chce, nawet małe dziurki po kolczykach zarastają po czasie. A co dopiero dziurki po szwach nawet jakby były miesiac czasu w skorze.
 

bhgmiop

Active member
no cos widac,pewnie to mozna laserem usunac? musisz sie zorientować ,zeby sie tam nie zbierało nic w srodku,na pewno nie jest to nic czym trzeba się martwić,tylko przed usunieciem tego by trzeba te dziurki wyczyscic,dziwna sprawa
 

AntyBot

New member
Nawet się zastanawiałem, czy samemu nie spróbować, jak mówiłem, jest tam „przelot” i mógłbym to naciąć - to jest analogicznie jakby wbić igłę w palec pod naskórek.
wiem, że nie jest to nic groźnego, ale trochę irytuje.
 

bhgmiop

Active member
nic nie nacinaj samemu bo jeszcze pogorszysz,znajdz jakiegos urologa i popytaj,w jedną wizyte pewnie ci to naprawi a sam to sobie spieprzysz jeszcze i potem sie bedziesz bujać,ja polecam Jacka Drabine,on na pewno coś by pomógł,ostatnio mialem u niego obrzezanie i wszystko działa,a wiem że poprawia też blizny ludziom i długo w tym siedzi
 

Podobne tematy

Do góry