Gentamycyna

typeczek

Member
Witam.Wykonalem posiewy z nasienia i moczu wyszła E coli wrażliwa na Gentamycyna. Dostałem na 5 dni domiesniowe w dawce 2x1 ampułka .1 ampułka 2ml/1 ml 40 mg .Objawy na początku znacznie znikly .Po 5 dniach nawrót I dalej uczucie piłki,dyskomfort i pieczenie.Nie wiem co już robić .Jak wasze doświadczenie z Gentamycyna
 
Ja ją.. dostałem.. na jesień.. w zastrzykach.. 2x1ml... na 10dni.. ale nie zdecydowałem się jej zarzyć, doszedłem do wniosku.. że dość z antybiotykami branymi na pałę.. bez żadnych posiewów itp.

I tak.. urolog wcześniej zafundował mi.. Levoxe na 10 dni.. i Bactrim na 20dni.. które w żadnym stopniu mi nie pomogły...
 

procek

New member
Tak myślałem że 5 dni to za mało.. Ale co ja mogę lekarz sam decyduje 10 dni by może to zabiło e coli
Wielokrotnie było pisane na forum, że antybiotyki na kilka dni to nieporozumienie a lekarze którzy je zapisują to patałachy.
Doradzam zmienić lekarza na takiego który wie jak leczyć prostatę i przeczytać starsze posty na forum
 

sausade

New member
Potwierdzam, 5 dni Genty nic nie da, chyba, ze robi Ci zastrzyki fajna pielegniarka i szukasz kontaktu z Nia.
 
Tomasz Kwiatkowski ? - byłem u niego kilka razy.. jeszcze na studiach, gdy jeszcze nie wiedziałem co to prostata. Pobolewało mnie jądro.. byłem kilka razy.. dostawałem jakieś czopki.. multiprosti.. robiłem stężenie testosteronu + jeszcze jakieś markery (rakowe), doktor za każdym razem podglądał moje jądro USG.. ale wizyty dużo nie zmieniły.. z czasem samo przeszło. Doktor na pewno miły.
 
Do góry