• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Gdzie zabieg na Śląsku?

adept

New member
Witam,

Mam skierowanie na zabie, diag. "krótkie wędzidełko + ew. plastyka napletka". Lekarz kierujący zapewniał mnie, że można to zrobić na NFZ w klinice w której pracuje (Urovita chorzów). Oczywiście nie można tego tam zrobić na NFZ, a koszt zabiegu prywatnie trochę mnie zniechęcił.
Może ktoś wykonywał podobny zabieg gdzieś na Śląsku i może polecić jakieś miejsca do których mógłbym zadzwonić i się popytać? Mogą być też jakieś prywatne zakłady (bo chyba nigdzie tego na NFZ nie robią), bo szczerze pisząc ciężko w ogóle cokolwiek znaleźć (może być gdziekolwiek w okolicy Katowic - Bytom, Sosnowiec, może gdzieś w Tychach?).
 

miqitinek

New member
Ja miałem zabieg w Bielsku-Białej, w klinice Pod Bukami u p. dr. Ryszarda Jarzmusa. Cena zabiegu 550 zł. Atmosfera na sali bardzo luźna, co dość mocno mi pomogło, a p. doktor naprawdę bardzo miły i rzeczowy człowiek. Niestety, jak usłyszałem o terminach na NFZ w naszej okolicy, to sobie odpuściłem. Powodzenia
 

Arni2k

New member
Ja miałem zabieg robiony wczoraj w WSS nr2 w Jastrzębiu-Zdroju. Od skierowania urologa do momentu zabiegu minął tydzień, wszystko zależy od tego czy są wolne miejsca bo zabiegi z znieczuleniem miejscowym robią we wtorki, po prostu przychodzi się do lekarzy i umawia konkretny termin. Po zabiegu trzeba zostać na noc w szpitalu. Wszystko refundowane jest przez NFZ. Zabieg praktycznie bezbolesny czasami czuć jakieś ukłucie tak samo już po samym zabiegu. Po 24h po zabiegu nie odczuwam żadnego dyskomfortu, zero krwawienia itp. więc mogę polecić ten szpital, mówią że to najlepszy oddział urologiczny w okolicach, Bielsko-Biała, Pszczyna, Rybnik
 

Podobne tematy

Do góry