• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Gdzie Polecacie prywatnie zrobić zabieg metodą nesbita?

batman

New member
Tylko o Perdzynskim słyszałem, że jest dobry. Ale z tego co się orientuje trzeba wydać 15-20k i jakby nie mogę sobie pozwolić na chwilę obecną na taki koszt. Czy ktoś mógłby polecić coś tańszego i dobrego, powiedzmy nawet do 10k?
 
A czy na pewno zabieg jest niezbędny w Twoim przypadku? Jak duża jest krzywizna? Konsultowałeś swoje skrzywienie z jakimś lekarzem? Może jednak nie jest tak źle i te 10k możesz wydać na coś innego albo po prostu zaoszczędzić?
 

batman

New member
krzywizna około 45 stopni w dół. Jeśli zwód nie jest pełen, jest ok. Problem zaczyna się przy mocnym wzwodzie, gdzie sprzęt nie jest już tak elastyczny. Przy ostrzejszych igraszkach, uszkodziłem partnerce ściankę pochwy i 2 dni ją bolało.
 

kRiss

Member
Mam podobne, ale nie pomogę, bo nie praktykowałem. Jakie pozycje u Ciebie wchodzą w grę? Dziewczyna odczuwa satysfakcję, poza tym jednym opisanym przez Ciebie zdarzeniem?
 

Xiaflex

Member
O k....., mam podobne Batman. W Gliwicach Mazan podobno bierze 5 - 10 tyś za zabieg. Jest też nowa metoda by to leczyć wstrzykiwaniem xiapexu. Ile ma cm? Ppo zabiegu się może skrócić.
 

batman

New member
przy skrzywieniu w dół polecane są pozycje na pieska. Do puki nie ma mocnego zwodu, elastyczność prącia pozwala mi na wszystkie pozycje.
 

kRiss

Member
przy skrzywieniu w dół polecane są pozycje na pieska. Do puki nie ma mocnego zwodu, elastyczność prącia pozwala mi na wszystkie pozycje.

Dziewczyna nie czuje bólu? I faktycznie, przy skrzywionym w dół, na pieska, dziewczyna odczuwa większą przyjemność niż przy prostym? Czy to jednak za duże skrzywienie?
 

opary

New member
@KRiss

Mam bardzo podobne skrzywienie, a nawet chyba ciut większe. Jedyną pozycją, która zawsze się u mnie nie sprawdzała (miałem już kilka partnerek) to jeździec ale gdy laska jest plecami do mnie. Penis wtedy się przegina i łamie i nie ma opcji o głębszej penetracji. Reszta zależy już od tego jaka jest partnerka - jak fajnie jest na pieska to zwykle misjonarz odpada i na odwrót. Z moją aktualną i tak i tak się akurat da. Łyżeczka, klasyczny jeździec - zawsze bez problemu. Wniosek jest taki, że dużo zależy od partnerki, bo nie każda też się przecież przyzna że coś boli.
 

opary

New member
@kRiss - mam chyba jednak ciut mniejsze ale recepta na to jest taka, że po prostu trzeba uważać, żeby nie "wypaść" w trakcie ruchów frykcyjnych, wtedy łatwo takiego penisa przegiąć. Przy pełnym wzwodzie daje się prawie idealnie wyprostować.
 

kRiss

Member
Pożyjemy, zobaczymy. Ja mam nadzieję, że przynajmniej na pieska dam radę przy takim skrzywieniu, każda kolejna pozycja będzie miłą niespodzianką.
 

Xiaflex

Member
kRiss mam podobne...to duże skrzywienia i w gre wchodzi jedynie lodzik a kazda pozycja jest ryzykowna, taka prawda :( Tylko na NFZ tak operują ze ludzie pozniej wyglądaja jeszcze gorzej. Jedynie Perdzynski, Dadej i Krajka w PL potrafią dobrze operowac ale z tego co wiem tylko prywatnie. Jeszcze probuja to leczyc xiapexem wstrzykiwaniami ale przy naszych brzusznych skrzywieniach jest ryzyko uszkodzenia cewki moczowej. Duzego masz chyba z 18 cm. Masakra, fala uderzeniowa to pic na wode.
 

Xiaflex

Member
To nie jest fatalizm tylko to są k... fakty, Perdzynski się ceni ale tak naprawdę to tylko on w Polsce daje nadzieje facetom z krzywymi bananami na komfortowy seks, potrafi zoperowac skrzywienie nie tracac na dlugosci prącia.
 

kRiss

Member
Ryzykowna? W jakim sensie? Próbowałeś seksu z podobnym skrzywieniem? Jedni z podobnymi skrzywieniami piszą, że nie ma szans, inni, że jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz, zależy od partnerki, parę pozycji wchodzi w grę itd.

Przeraża mnie fakt braku seksu z powodu skrzywienia, ewentualne późniejsze problemy w związku. Boję się ryzyka, jakie niesie za sobą operacja, a 20 tyś. u Perdzyńskiego to już w ogóle dla mnie jakiś kosmos.
 

kRiss

Member
Xiaflex,

Ryzykowna? W jakim sensie? Próbowałeś seksu z podobnym skrzywieniem? Jedni z podobnymi skrzywieniami piszą, że nie ma szans, inni, że jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz, zależy od partnerki, parę pozycji wchodzi w grę itd.

Przeraża mnie fakt braku seksu z powodu skrzywienia, ewentualne późniejsze problemy w związku. Boję się ryzyka, jakie niesie za sobą operacja, a 20 tyś. u Perdzyńskiego to już w ogóle dla mnie jakiś kosmos. Mam 16 cm.
 

Xiaflex

Member
Tak, probowalem, da sie wsadzic ale trzeba bardzo uważać, to jest takie sztukowanie i Ciebie może boleć i ją. Podobne skrzywienie tzn ponad 45 stopni, takie jak Twoje. Perdzynski 20 tys to jest duzy wydatek ale czytalem tutaj o urologu z Torunia p. Nalaskowskim ktory to zrobil typowi na NFZ i profesjonalnie. Ma tez bardzo dobre opinie ten lekarz.
 

Xiaflex

Member
Ty masz blisko 90 stopni ale jesli sie znajdzie lekarz z sercem to moze na NFZ sie uda. W koncu lekarze sa od tego zeby pomagac. Nie kazdy ma 10 tys czy 20.
 

Podobne tematy

Do góry