• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

gdzie najlepiej zoperować stulejke

sebol

New member
witam jestem z Zabrza dziś byłem u urlologa pana Tadeusza Dzióba i powiedział że potrzebna jest operacja cena to 1500 zł mianowicie chciałbym żebyście mi polecili najlepszych lekarzy do tego może być np Warszawa byle by było profesjonalnie i bez bólu wogole jak wyglada taka operacja??
 

Pan_Ahmed

New member
wiem tylko, że jednymi z najlepszych w Polsce są dr Marek Belda z Wrocławia i dr Wiesław Tondel z Poznania. Dlaczego najlepszych? Bo znają się na rzeczy, wiedzą co to jest "high and tight" i "low and tight", mają różne certyfikaty, bodajże jak i jeden tak i drugi należy do Amerykańskiego Stowarzyszenia Urologicznego (American Urological Association) i co najważniejsze - mają renomę = świetne opinie od pacjentów.

Jeśli wybierasz urologa i chcesz wybrać jak najlepszego z Warszawy to sprawdź czy zna sie na rzeczy - sprawdź o nim opinie na naszym forum lub także na:
* http://www.rankinglekarzy.pl/
* http://www.znanylekarz.pl/ czy
* http://www.dobrylekarz.info/

Jeśli chodzi natomiast o przebieg zabiegu to sprawdź sobie dział "Po Zabiegu" tam ludzie opisują swoje doświadczenia. Jeśli boisz się stresu i napięcia, to poproś lekarza o znieczulenie ogólne krótkie-dożylne, wtedy podczas zabiegu będziesz spał. Nie będzie żadnego wbijania igieł ze znieczuleniem miejscowym w penisa i obudzisz się już po wszystkim.
pozdro!
 

Agrafix

New member
Stronami typu ZNANY LEKARZ itp, lepiej sobie nie zawracac glowy, niektorzy biorą kase za to, zeby tam pisac dobrze albo zle o kims.

Odkad odwiedzam to forum, to kojarze, ze mistrzem nad mistrzami jest Wojciech Perdzynski z Warszawy, ale pewnie z 2000zl zabieg.

Ja mialem zabieg w Krakowie w Ars Medice, byl to zabieg poprawkowy, wczesniej zjebli mi zabieg w NFZ. Nie wiem jak teraz ale byl tam Pan Fortuna i Drabina, wszyscy o nich pisali super, ja bylem u Jacka Drabiny, pelen profesjonalizm za naprawde nie duza cene wg mnie. bo wszystko mnie wyszlo z 600zl.

A wybor nalezy do Ciebie.
Cena 1500zl jaka podales to troche smiech na sali, za polowe tej kwoty nie jeden lekarz i to dobry by Ci nowego fiuta urzezbil, wiec moja rada taka, nie przeplacaj.
 

Pan_Ahmed

New member
Ceny wahają się w zależności od miasta, przykładowo Warszawa zawsze ma wyższe ceny wszystkiego i podobnie jest z prywatnymi usługami urologiczno-chirurgicznymi.
1200zł to obecnie średnia cena zabiegu obrzezania (oczywiście znieczulenie i wizyta wliczone w tę kwotę), ale potrafi się znacznie wahać (od 500zł do 2000zł) w zależności od danego miasta i renomy specjalisty.
Ja z mojej strony powiem Ci tyle kolego - na czym jak na czym, ale na zdrowiu nie warto oszczędzać. Uzbieraj kasę i idź zrobić to prywatnie, naprawde warto. Spokój ducha jest bezcenny, to uczucie że to nie lekarz robi Ci łaskę, lecz to Ty płacisz i wymagasz, a kasa motywuje kasa do wykonania tego starannie - dlatego jeśli Ci zależy na spokoju, krótkim czasie oczekiwania i pewności co do jakości zabiegu, to lepiej olać NFZ.
 

Podobne tematy

Do góry