• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Gdzie najlepiej na zabieg na Pomorzu?

nowy844

New member
jeżeli w trójmieście to doktor Gondek to świetny specjalista..SZpital Miejski w Gdyni...ale przyjmuje również prywatnie...polecam :D
 

babik

New member
Może nie będę zakładał nowego tematu. Czy ktoś może coś napisać o lekarzach z Wejherowa? Sporo pozytywów w sieci zbiera dr nauk med. Marek Roslan. Może ktoś coś napisać?
 

psotnik85

New member
jerseyy napisał:
wszyscy byle nie partacz somnicki z clinica medica z gdyni. czlowiek ktory wogole nie wie co robi

Nie zgodzę się z powyższym. Kroił mnie dr Somnicki w czerwcu i wszystko OK wyszło, więc mogę szczerze polecić :)
 

jerseyy

New member
psotnik85 napisał:
jerseyy napisał:
wszyscy byle nie partacz somnicki z clinica medica z gdyni. czlowiek ktory wogole nie wie co robi

Nie zgodzę się z powyższym. Kroił mnie dr Somnicki w czerwcu i wszystko OK wyszło, więc mogę szczerze polecić :)



no ja znam juz kilka osob co narzekało. dobrzanski mi poprawke robil i niezle sie usmialismy z tego debila somnickiego. musialbys zobaczyc co on zrobil bo to nie wiarygodne. zrobil mi chyba z 50 szwow . zostawil duzo za duzo skory i klucil sie jak tepy baran ze jak sie usunie wiecej to bedzie za malo. teraz mam usuniete duzo wiecej i jakos dziala. przysiegam ze sam bym sobie lepiej zrobil. odnioslem wraenie ze somnicki to poprostu debil bez wyobazni i zdolnosci logicznego myslenia.
 

kali666

New member
Odgrzeję temat żeby nie zakładać nowego. Kogo polecacie na pomorzu? (od Szczecinla po Gdańsk) na zabieg prostowania prącia? Temat jest dla mnie bardzo ważny i będę wdzięczny za pomoc. Nie chcę jechać na drugi koniec Polski. Choć jak trzeba będzie to się udam.
 

Podobne tematy

Do góry