• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Gdzie na obrzezanie w Gdańsku?

Stulejkowiec89

New member
Witajcie, niestety dopiero przed kilkoma tygodniami w wyniku chorób przyczepiła się do mnie stulejka. Nie mniej od dziecka miałem też krótkie wędzidełko. Byłem u dwóch urologów wszyscy powiedzieli to samo - całkowite obrzezanie i podcięcie wędzidełka. Czytając te forum doszedłem do wniosku, że zdecydowałbym się na metodę high i tight. Raczej nie chcę siedzieć kilka dni w szpitalu...wołałbym mieć to jak najszybciej za sobą. Gdzie w Gdańsku mogę zrobić dobrze ten zabieg? Ktoś poleci? Czytałem na różnych mediach i niestety są lekarze tak samo polecani jak i odradzani...np. dr Jakub Krukowski oraz Michał Jung... proszę doradźcie!
 

ThePikol

New member
Jedyne co mogę powiedzieć to nie polecam Krukowskiego. Miałem u niego obrzezanie i rewizję, bo źle zrobił pierwszy zabieg. Niestety drugi też. Minęło ponad pół roku a mój penis nadal wygląda źle. Pewnie będę musiał przejść jeszcze 1 zabieg...
 

flader

Active member
Też miałem u Krukowskiego. Efekt jest generalnie zadowalający. Na pewno nie wyszło to 10/10, ale to w tym dużo mojej winy, bo nie używałem niczego do blizn. Tak czy siak, źle to nie wygląda absolutnie. Wygląda spoko i w spoczynku i we wzwodzie, choć moim zdaniem blizna jest odrobinę za ciasna gdy napnę mięśnie, ale to się z czasem całkiem ładnie rozciąga i nie przeszkadza zbytnio. Mimo wszystko polecałbym poszukać kogoś innego. Może i jest on wyluzowany, ale ma "zbywającą" manierę rozmowy co nie daje najlepszego odczucia.
 

Podobne tematy

Do góry