• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

gdzie kupić krążki

anon tom

New member
Prosto na temat - jest stulejka, jest młody wiek, a skoro można rozciągać to wolę nie ciąć. Na tych forach widziałem posty osób, którym udało się problemu pozbyć przez systematyczne ćwiczenia, ale wiem, że mi samemu braknie dedykacji. Są krążki tzw. phimosis ring / stretcher, tylko gdzie je kupić? Znam jedną "firmę" phimocure, ale jakoś nie mam pewności, że to nie będzie scam, w końcu to nie jest szeroko stosowany produkt, co innego zamówić telewizor, komputer, czy AGD prosto z strony producenta, którego produkt można zobaczyć w domu znajomego, a co innego to. Allegro puste, Aliexpress puste, Shopee puste

Tak więc... Jak ktoś jest w stanie dać linka do takiego produktu, na zaufanej stronie, to będę bardzo wdzięczny.
 

toastt

Well-known member
@igorjankowski najlepiej tak. Jest niewielka szansa, że rozciągniesz napletek do poziomu, który już nie będzie Ci przeszkadzał w codziennym życiu i przede wszystkim w aktywności seksualnej, ale w wyniku rozciągania mogą powstać blizny, które po jakimś czasie spowodują nawrót dolegliwości. Najlepiej podjąć męską decyzję i iść na zabieg obrzezania lub plastyki napletka. Rozciąganie napletka ma sens w wieku dziecięcym i robi się to z użyciem maści sterydowych, których zadaniem jest ścieńczenie skóry i ograniczenie problemu jej bliznowacenia przy rozciąganiu.
 

Podobne tematy

Do góry