• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Gdynia, ~19 lat, problem z pieniędzmi.

kubasniak

New member
Witam!
Jestem z Gdyni, kończę 19 lat w tym roku i mam stulejkę. Chcę się wybrać do lekarza w najbliższe dni i zapisać się na zabieg. Chodzi o to, że nie wiem ile to wszystko kosztuje i mam problem z pieniędzmi.
- Czy to może być sfinansowane przez NFZ?
- Wybrać się najlepiej do prywatnego szpitala czy do państwowego?
- Jeśli państwowego to czy zaufać i dać mój skarb pod skalpel tym lekarzom?
- I czy jest możliwość zrobienia zabiegu tak, że nie będzie całkowitego obrzezania, tylko jakby "częściowe obrzezanie" polegające na tym, że zostanie mi tyle skóry na penisie, abym mógł go swobodnie naciągać?

Chciałbym się tego dowiedzieć wszystkiego w tym temacie, aby w sumie móc pójść pewnie do lekarza i już przy drugiej wizycie być na zabiegu i wiedzieć o co chodzi.

Kubasniak,
Pozdrawiam
 

Taurus

New member
Używaj wyyszukiwarki. Możesz mieć plastykę lub różne formy obrzezania. Zależy jaką masz stulejkę. Możesz na NFZ. Zdaża się, że w prywatnych klinikach też mają kontrakt z NFZ. Na wizytę do urologa możesz wybrać się prywatnie, bądź państwowo. Prywatnie o wiele szybciej. Koszt w Polsce to raczej min. 600 zł
 

nowy844

New member
kubasniak....ja też z Gdyni by:)...proponuję dr.Gondka...szpital miejski w Gdyni....fachowiec pierwszej klasy....byłem u niego prywatnie na zabiegu jakiś rok temu...wpadłem o 21 do niego do gabinetu i mówie ,że bylismy umówieni....srałem sie ,że pozna godzina wiec chłop nie podoła...w 45 minut zrobił fachową robotę(stulejka całkowita).....ży nie umierac...aha jezeli o koszty to ja zapłaciłem 900 zł....... 8)
 

Podobne tematy

Do góry