• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Gdańsk - ZOZ MSWiA (NFZ)

Randomizer

New member
Witam, mam jedno proste pytanie do osób, które leczyły w tym ZOZie zbyt krótkie wędzidełko. Ile czekaliście dni od momentu pierwszej wizyty u lekarza do momentu zabiegu?
 

mainstreet

New member
Witaj
W msw termin od pierwszej rejestracji do momentu zabiegu to jakieś 4 miesiące.
Ja zrobiłem sobie stulejkę i wędzidełko prywatnie u lekarza pracującego w msw.Czas oczekiwania to około 5 dni ,koszt 300 pln .Pełna profeska.Dodam tylko że lekarz urolog/chirurg to kobieta. Kto lepiej zajmie się Twoim sprzętem jak nie kobieta . POLECAM .Pełen profesjonalizm w każdym calu .Szwy rozpuszczalne ,Znieczulenie miejscowe ,bezboleśnie.Wizyta kontrolna za free i Pani doktor zawsze uśmiechnięta.
 

mojzes

New member
Witam kolegów,
a jeżeli można wiedzieć to jak się nazywa ta Pani doktor? Kiedy byłeś na zabiegu? Generalnie sama zaproponowała prywatnie czy się jej o to zapytaleś?
 

mainstreet

New member
Na zabiegu byłem na początku czerwca. Namiary podam na priva jesli chcesz.Pani doktor przyjmuje w gabinecie prywatnym w Trójmieście.
 

mainstreet

New member
Jesli komuś nie podałem namiarów na Panią doktor to proszę jeszcze raz się upomnieć.
W razie konkretnych pytań dotyczących zabiegu proszę śmiało pisać.
 

marek_gda

New member
Ja zapłaciłem 450 PLN. 400 + 50 za badanie his-pat. jak widać cena poszła w górę ( o ile mówimy o pani Teresie) Pani doktor uśmiechnięta, można liczyć na pomoc po zabiegu. Pomimo to, że bolało 4x bardziej podczas zabiegu niż podczas dawania znieczulenia, pomimo to, że spaprało się i wylądowałem na 2 dni w szpitalu bo bym się wykrwawił i później bolało jeszcze bardziej bo trzeba było poprawiać - polecam. Takie przypadki niestety się czasem zdarzają... miałem pecha i tyle.
 

Podobne tematy

Do góry