• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Fioletowy żołądź 7 dni po

Myk9

Member
Witam. Jestem równo 7 dni po zabiegu jednak trochę sie niepokoje, ponieważ żołądź jest prawie cały fioletowy od niego w dol polowa penisa. Lekarz mówił ze będzie siny pare dni jednak wydaje mi się, ze tydzien to wystarczajaco. Co o tym sądzicie? Jak bede mial możliwość to wrzuce zdjęcie
 

Trolo

Well-known member
Sądzę, że to powikłanie po znieczuleniu, ewentualnie samego zabiegu. Ale poczekam na zdjęcie jeszcze.
 

Myk9

Member
Mam problem ze zdjęciem poniewaz nie moge założyć konta na imgur. Com caly czas mi wyskakuje blad
 

Myk9

Member
Sprobuje po pracy na spokojnie wieczorem to zrobić. A jeżeli byłoby to powiklanie to co zrobic?
 

Trolo

Well-known member
Żołądź jest ciepły ? i odczuwasz go normalnie ? Wzwody były? Jeżeli tak to nic nie trzeba robić. Czekać aż samo zniknie, wchłonie się.
 

Myk9

Member
Tak jest wrazliwy na dotyk i wzwody byly ale wydaje mi sie ze nie jest cieply. Długo taki stan sie moze utrzymywac?
 

Trolo

Well-known member
Szałwia i rumianek wspomagają to mogłbyś sobie moczyć, ale jak nie zdobedziesz i nie bedziesz tego robić to nic sie nie stanie.
 

Podobne tematy

Do góry