• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Fałdka skórna po zabiegu low and tight

stulejkaacz

New member
Chciałem się dowiedzieć, czy da się jakoś zatrzymać gromadzenie się skóry po zabiegu low and tight (albo cofnać ją), z każdym dniem mam coraz jej więcej. Jak długo ona może się zwiększać?
Czy z czasem nie bedzie przez to problemow przy stosunku?

https://imgur.com/a/728ArT4
 
Ostatnia edycja:

dominos

New member
hej! a ogólnie to czujesz jakiś dyskomfort, ucisk na spoczynku jak Ci się kurczy i nie ma wystarczającego miejsca na taką ilość skóry?
 

stulejkaacz

New member
Póki co nie przeszkadza to w niczym (prócz tego, że nieestetycznie wygląda), ale z każdym dniem coraz więcej skóry się zbiera.
 

dominos

New member
a podczas wzwodu masz na tyle dużo skóry że możesz nią poruszać? gdzie robiłeś zabieg i jak dawno? bo generalnie bardzo ładnie to wygląda
 

stulejkaacz

New member
Podczas wzwodu w jakimś stopniu się rusza, nie jest tak napięta, jak jakiś czas po zabiegu. (Jestem okolo 7 miesiecy po zabiegu) Ta skóra po prostu musi brać się z nadbrzusza albo z jąder. Czy ktoś może miał podobny problem? Czy jest możliwe cofniecie tej skóry, bo jak tak dalej będzie to nie minie mnie kolejny zabieg ;(
 
Ostatnia edycja:

Ksawery1

New member
Myślę, że nic na to nie poradzisz. Tak już będzie. Skóra z czasem się trochę rozciąga. Ja po ostatnim zabiegu miałem uczucie, że mi mosznę na penisa w ciągnie. Skóra była nieprzyjemnie napięta. Teraz się unormowało. We wzwodzie mam skórę napiętą, ale w spoczynku jest trochę luzu. Chciałbym, żeby ładniej się napinała w spoczynku, ale wtedy we wzwodzie chyba by mi pępek na penisa wciągnęło. Za duża różnica w długości pomiędzy spoczynkiem a wzwodem.

Ale potwierdzam, że masz bardzo ładnie zrobione.
 

emjot

Active member
Wow, masz dokładnie tak jak ja! (dla porównania https://imgur.com/a/e96C5sH )

Z fałdką nic nie zrobisz. Masz penisa typu "grower", czyli normalny w wzwodzie, mały w spoczynku. Skóra musi się gdzieś zmieścić, by później rozciągnąć w stanie erekcji. Zawsze można coś ponownie skrócić, ale czy jest sens? Mi też rusza się bardziej niż jakis czas temu, kiedy była super napięta.

Fakt faktem, wygląda rewelacyjnie. Dół pięknie zrobiony, lepiej niż u mnie :p
 
Ostatnia edycja:

stulejkaacz

New member
Wygląda na to, że jest to dosyć powszechny efekt uboczny przy tego typu obrzezaniem. Co do skrócenia to też póki co wydaję się bez sensu, bo przecież jak raz się nazbierało tyle skóry, to czemu nie miało by się po drugim razie nie nazbierać. Strach tylko jak dużo jeszcze przyjdzie tej skóry i czy z czasem nie będzie ona przeszkadzać.
 
Ostatnia edycja:

promatyk1

Member
Skora rozciagnie sie na tyle, na ile to potrzebne do wzwodu :) Wg mnie zabieg zrobiony perfekcyjnie. U mnie wyglada to tak samo w spoczynku jak sie siusiak kurczy, czyli pofaldowana skora na trzonie. Roznica jest taka, ze ja mam pozostawione odrobine wiecej napletka wewnetrznego po bokach i od strony wedzidelka. Jak sie sisior kurczy to robi mi sie z tej pozostalej tkanki dodatkowa rozowa faldka/oponka, ktora troche slabo wyglada ;) Wydaje mi sie, ze w twoim przypadku masz najlepszy efekt wizualny, bo nie masz napletka wewnetrznego, ktory zachowuje sie nieco inaczej niz normalna skora na trzonie.
Jak koledzy juz wczesniej wspomnieli - jak bedziesz mial za malo skory (zbyt ciasne obrzezanie) to bedzie ja zaciagalo z jajcow, co potem juz slabo wyglada, ale tez jest na to kolejny zabieg ;)
 

Podobne tematy

Do góry