• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Faceci, używacie kremów?

męski1

New member
Hej, piszę z nietypową dla mnie sprawą. Mam bardzo nadopiekuńczą mamę i ona kupiła mi ostatnio jakiś nawilżający i odżywczy krem od Calluna Medica czy jakoś tak. Nie wiem, co tym myśleć. Wy używacie kremów? Jak na to reagują Wasze partnerki? Chwalą, czy raczej uważają, że to niemęskie?
 

Ronon4949

New member
Osobiście codziennie używam zwykłej nivei, używam jej do twarzy, rąk I czasami smaruje sobie klatkę, tyłek, nogi, twarz smaruje od 5 lat, rano przed wyjściem, (po godzinie nie widać jak się świeci twarz) i wieczorem przed snem. Dziewczyna natomiast to popiera, ale to może dlatego ze jej tata (48 lat) też od dawnych czasów smaruje twarz i wygląda na dużo młodszego. Mnie samego często pytają o dowód (25 lat) A dużo osób mi mówi że wyglądam na dużo młodszego, uważam że duża w tym rola kremowania twarzy i dodatkowo zimnych pryszniców które regularnie biorę rano
 

user842

Member
Hej, piszę z nietypową dla mnie sprawą. Mam bardzo nadopiekuńczą mamę i ona kupiła mi ostatnio jakiś nawilżający i odżywczy krem od Calluna Medica czy jakoś tak. Nie wiem, co tym myśleć. Wy używacie kremów? Jak na to reagują Wasze partnerki? Chwalą, czy raczej uważają, że to niemęskie?

Dziwne pytanie. Jeśli Twoja cera wymaga nawilżania, to stosowanie kremu nawilżającego jest oczywistością. Nie ma to nic wspólnego z (nie)męskością. To tak jakby ktoś miał powiedzieć, że używanie szamponu do włosów jest niemęskie.
 

user842

Member
Hej, piszę z nietypową dla mnie sprawą. Mam bardzo nadopiekuńczą mamę i ona kupiła mi ostatnio jakiś nawilżający i odżywczy krem od Calluna Medica czy jakoś tak. Nie wiem, co tym myśleć. Wy używacie kremów? Jak na to reagują Wasze partnerki? Chwalą, czy raczej uważają, że to niemęskie?

Oczywiście. Dziwne pytanie, co mogłoby być w tym niemęskiego? To tak jakby pytać, czy mężczyzna może używać mydła lub dezodorantu.
 

munieworld

New member
proste, że tak. Mam problem z zaskórnikami i dobrze się u mnie sprawdza żel z aktywnym węglem od tołpy. Nie dość, że wspaniale nawilża moją suchą skórę (taką mam z natury) to jeszcze super wyciąga zaskórniki. Skóra jest bardziej miękka, przez co łatwej je wyciągać :))
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
V Czy używacie profesjonalnych szczoteczek do zębów? Męskie sprawy 14

Podobne tematy

Do góry