• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Erekcje po zabiegu

MichałM

New member
Witam
W ostatni czwartek miałem zabieg częściowego obrzezania + wędzidełko.
Wszystko byłoby ok, oprócz tego że dziś zacząłem być bardzo zaniepokojony brakiem nawet nocnych, porannych erekcji.
Oczywiście w ciągu dnia staram się ich aktywnie unikać i nawet nie myśleć o takich rzeczach gdyż jestem dopiero 3 dzień po zabiegu.
Natomiast wydaje mi się, że w nocy chyba powinny one przecież następować? Tym bardziej, że z tego co tu czytałem to chyba wszyscy(?) się z nimi męczą w pierwsze noce.
Na początku się cieszyłem, że jakoś lekko to przechodzę i się nie budzę, ale dziś 3cia noc z rzędu i pamiętam że miałem dość erotyczny sen, a po obudzeniu erekcji nie było.
Ponieważ jestem świeżo po zabiegu nie bardzo mam jak sprawdzić czy wszystko ok, gdyż wiadomo - wszystko jeszcze świeże i boli - masturbacja odpada.

Przyznam, że jestem bardzo zaniepokojony. Czy jest ryzyko, że przy zabiegu coś mogło pójść nie tak i np. krew gdzieś nie dopływa tak jak powinna?
Chciałem zapytać, czy miał ktoś podobnie? Czy powinienem czym prędzej dzwonić do lekarza?
 

MichałM

New member
Dziś rozmawiałem z lekarzem i mówił, żeby się nie przejmować, że to może być normalne po zabiegu.
Trochę mnie to uspokoiło ale nie do końca. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach sytuacja wróci do normy bo przyznam, że obecnie żałuję że się zdecydowałem na zabieg tym bardziej że w moim przypadku nie był do końca konieczny.
 

anubis321

Member
wiem ze ciezko jest nie myslec o tym czy zmienic nastawienie tak o bo latwo sie mowi aaaale moze po prostu w psychice to siedzi w sensie zabieg,opatrunki, brak erekcji i dlatego jest jak jest - postaraj sie uspokoic nie myslec tyle o tym (latwo powiedziec) dasz rade ! gdzies wczesniej czytalem ze ktos tez mial podobnie przez kilka dni ze w glowie to siedzialo obawa przed rozejsciem szwow itp dlatego nie bylo erekcji. Bedzie luz , ogranicz myslenie negatywne o tym i czekaj :)
 

Podobne tematy

Do góry