• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Erekcja a obrzezanie..

mati12

Well-known member
Wrzucałes jakieś zdjęcie? Ogólnie ja jestem zdania że jak się da to zostawiać tyle napletka ile się da obciąć bardziej zawsze możesz a jak raz uwalisz to już nie odrosnie
 

Skazany

Active member
nie chcę się naprzykrzać, ale w sumie mam mętlik w głowie - jaki wybrać rodzaj obrzezania? tak żeby nie było problemów ze wzwodem, zostawić więcej skóry tak żeby podczas spoczynku żołądź była częściowo zakryta?
Low and loose, ja mam dokladnie taki.

Tylko musisz pamietac ze low and loose wiaze sie z dluzszym gojeniem, ja mialem sporo komplikacji ale finalnie jestem zadowolony na maxa.
 

randomguy66

New member
Co do tego low and loose i dochodzenia do siebie to każdy dochodzi indywidualnie mi się wydaję.
Ja jestem po takim obrzezaniu 10 dni , szwy już wychodzą pewnie w ciągu następnych 10 dni już ich nie będzie oponka jest delikatna lekarz powiedział , że tydzień ponosić w górze jeszcze i zejdzie także po każdym stylu mi się wydaje można dochodzić długo wszystko zależy od organizmu i jak został wykonany zabieg także nie kierował bym się wypowiedzą jednej osoby.
 

Podobne tematy

Do góry