• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Efekty obrzezania

mbatian

New member
Witam. Nie mam stulejki, natomiast krótkie wędzidełko, przy okazji tego postanowiłem się obrzezać. Poszukuję zdjęć po zabiegu obrzezania z opisem stosowanej metody. Chciałbym jednocześnie dzięki obrzezaniu wydłużyć stosunek, czytałem, że jedne z metod potęgują doznania, a inne pozwalają wydłużyć stosunek (prawda, mit ?) ? Czy zauważyliście może czy obrzezany penis dłużej zachowuje erekcję ? Zamierzam jeszcze w tym roku wybrać się do urologa prywatnie i zrobić z tym porządek. Jak wygląda sprawa bolącego penisa po zabiegu ? Na ile najlepiej wziąć urlop w pracy ?
 

alfred666

New member
https://www.circumcision-london.co.uk/circumcision-styles/

Z potęgowaniem różnie.
Z wydłużaniem - cięcia high and tight i low and tight zazwyczaj nieco wydłużają. Ja miałem to pierwsze i wydłużenie jakieś tam jest ,ale niewielkie. Dużo dłużej mogę za to przyjmować seks oralny. Ale coś za coś - niektórzy twierdzą, że tracą doznania po obrzezaniu i im się to nie podoba.

Erekcja a obrzezanie to dwie różne sprawy... Po obrzezaniu, jeśli straci się część doznań, to z erekcją może być raczej na minus (mi teraz dużo rzadziej staje bez dotykania, kiedyś trochę kosmatych myśli i pesis w 5 s twardy jak skała).

Wybór lekarza to najważniejsza sprawa moim zdaniem. Idź tylko do sprawdzonego lekarza, nawet jakbyś miał jechać 200 km. To robi się na całe życie, nie warto iść na kompromis.

Różnie z bólem. Ja pierwsze 2-3 dni byłem zupełnie nie do życia, kulałem jak schorowany dziad. A niektórzy normalnie następnego dnia do pracy fizycznej...

Przede wszystkim duuuużo czytaj forum, znajdziesz odpowiedź na swoje rozterki.
 

oxis

Member
Chciałbym jednocześnie dzięki obrzezaniu wydłużyć stosunek, czytałem, że jedne z metod potęgują doznania, a inne pozwalają wydłużyć stosunek (prawda, mit ?)

Skoro masz krótkie wędzidełko, to raczej wystarczy Ci zabieg wydłużenia wędzidełka. To mit, że obrzezanie potęguje doznania. Rzetelne badania naukowe przeprowadzone w Korei Południowej, gdzie większość mężczyzn poddaje się obrzezaniu po okresie dojrzewania, wykazały, że około 20% z nich zgłasza pogorszenie życia seksualnego po zabiegu, chodzi właśnie o doznania. Natomiast aż 48% wskazało na mniejszą przyjemność także podczas masturbacji.
Uszkodzenie wędzidełka, które zazwyczaj podczas obrzezania jest usuwane, może ponoć wpływać na problemy z erekcją.
Krótko mówiąc, idź do urologa i niech oceni , czy warto wydłużać wędzidełko. Jednak nie polecam obrzezania. Raczej nie spełni ono Twoich oczekiwań, a istnieje ryzyko, że będziesz niezadowolony. Obrzezanie jest wskazane na pewno przy stulejce i w paru innych przypadkach. Mocno się nad tym zastanów.
 

jarek89

Moderator
Zgadzam się z przedmówcami. Natura dała nam napletek i wędzidełko w jakimś celu. Skoro ewolucja tych drobnych części ciała nie usuneła, to znaczy, że są istotne, pełnią biologiczną funkcję. Jeśli masz krótkie wędzidełko, możesz się poddać drobnej korekcji plastycznej polegającej na jego wydłużeniu.
 

kaper-kp

New member
Gadacie głupoty . Obrzezanie to rzecz fantastyczna . Lepsze odczucia fizyczne i psychiczne . I do tego dochodzi ładny wygląd i zawsze jest czysty bez brzydkich zapachów (on też się poci) . Większość kobiet w Polsce zawsze to zaskakuje na zbyt małą popularność. Ale one też są zadowolone i chcą więcej. Miałem ten sam problem co autor . Ciągle pękało leciała krew. Spokój raz na amen
 

Buos

Member
Penis się nie poci, jest jedną z nielicznych części ciała, które gruczołów potowych nie posiadają. Poci się jego okolica i obrzezanie bądź jego brak nie ma tu nic do rzeczy.
Obrzezanie to jest okaleczenie, powinna być to zawsze ostateczność, wynikająca z potrzeb medycznych, usunięcia nieprawidłowości w budowie członka, jeśli nie jest możliwe inne rozwiązanie. Traci się napletek, a razem z nim receptory czuciowe i doznania są mniejsze, co wpływa na wydłużenie stosunku (mniej bodźców, dłuższe pobudzenie i późniejszy orgazm). Wiele osób, zwłaszcza tych, które przed obrzezaniem miały jakieś doświadczenia seksualne ma problemy z przestawieniem się, niektórym nie udaje się to nigdy, a efektów zabiegu nie da się odwrócić (czytałem gdzieś, że w USA rozwija się rynek przywracania napletka, ale myślę że poza wydaniem masy pieniędzy i nabijaniu kasy lekarzom efekty są raczej marne). Sam miałem plastykę i większość napletka jest zachowana i jest w porządku.
 

bartoszadamczyk

New member
istnieje kilka sposobów na przeprowadzenie tego zabiegu, a wybór metody zależy od indywidualnej sytuacji pacjenta oraz preferencji lekarza. Niektóre metody mogą prowadzić do zwiększenia doznań seksualnych, a inne do wydłużenia stosunku, ale należy zaznaczyć, że każdy organizm reaguje inaczej i efekty mogą się różnić.

Co do długości trwania erekcji po zabiegu obrzezania, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W niektórych przypadkach obrzezanie może prowadzić do poprawy jakości erekcji, ale nie jest to regułą. Zależy to od wielu czynników, takich jak wiek pacjenta, jego stan zdrowia ogólnego czy przyjmowane leki.

Co do bólu po zabiegu obrzezania, można odczuwać dyskomfort, pieczenie czy opuchliznę, ale ból powinien być łagodny i kontrolowany przez zastosowanie odpowiednich środków przeciwbólowych. Czas rekonwalescencji zależy od indywidualnej sytuacji pacjenta oraz wybranej metody obrzezania. Lekarz z pewnością udzieli Ci szczegółowych informacji na ten temat.

Jeśli chodzi o czas potrzebny na wyleczenie po zabiegu i powrót do pracy, zazwyczaj zaleca się kilka dni wolnego od pracy, w zależności od intensywności wykonywanej pracy. Konieczne jest unikanie aktywności seksualnej przez okres kilku tygodni po zabiegu.
 

Podobne tematy

Do góry