• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwny penis oraz moszna u 20 latka

Czubek115

New member
Witam Mój penis w spoczynku jest bardzo dziwny , cały pomarszczony skurczony zgięty wygląda jak wysuszona śliwka . Praktycznie cały czas tak mam . Gdy próbuję pociągnąć penisa w górę żołądź wygina się ku górze. Jego konstyntecja jest ciągnąca jak ciasto. Jest bardzo lekki jakby pusty , czuję jakbym wogule nie miał penisa . Jest bardzo cienki mimo że mierząc ma normalny obwód w dotyku oraz w wyglądzie optycznym jest dużo mniej .moszna równiez jest dziwna . Poniżej zdjęcia co to może być? Czemu on swobodnie nie zwisa
tps://i.imgur.com/EY0NFzz.jpg
 

mati.miksiak

New member
Każdy penis wygląda inaczej. W stanie spoczynku penis masz akurat niezbyt długi, nie ma więc co zwisać w dół. Gdy jest amino, moszna się kurczy, jajka podchodzą do góry i podnoszą penisa tym samym początek penisa od strony ciała w górę. Ponieważ nie jest długi, więc odstaje do przodu wtedy. Taka uroda. I jest to częste. Nie ma podowodu do niepokoju. Gdy będzie ciepło, np. latem i jajka będą wisieć niżej, to pewnie i penis będzie skierowany bardziej w dół.
 

mati.miksiak

New member
To jak najbardziej w normie. We wzwodzie penis rośnie, więc w spoczynku skóry jest skóry trochę więcej, żeby starczyło na wzwód. Dlatego się marszczy. To nie wada.
 

toastt

Well-known member
Nie jesteś może obrzezany? Ogólnie twój penis wygląda normalnie, ale jeśli chodzi o to ciągnięcie żołędzi ku górze to może to wynikać z napiętej skóry po obrzezaniu. Jak dla mnie nie ma w nim jakichś anomalii.
 

Czubek115

New member
W spoczynku skurczony niesamowicie mimo że jestem W domu w łóżku temperatura okej A on skurczony jakbym był na dworze A na termometrach minusowa temperatura . Żołądz przy końcu wokół siana co widać na zdj. Penis w dotyku jest taki dziwny a jego konsystencja ciągnąca się jak ciasto
 

Czubek115

New member
Plus nie wiem czy to istotne ale tak ogólnie na codzień rzadko chce mi się siku raz dziennie jakoś gdzie no płynów około 2 litrów dziennie spożywam
 

ks4s

Member
Penis może kurczyć Ci się przez napięcie mięśniowe. Wtedy krew tam płynie nieco inaczej.
Często się stresujesz?

Miałeś może obrzezanie częściowe?
Może miałeś spodziectwo?
 

toastt

Well-known member
Niestety na to już chyba nic nie poradzisz - może jedynie jakiś zabieg chirurgii plastycznej poprawiłby wygląd, ale nie warto iść pod nóż, bo zawsze coś może pójść nie tak. Fakt, żołądź wygląda trochę inaczej niż u przeciętnego mężczyzny, ale wcale nie ma tragedii.
 

Danian

Member
Mój penis też się w spoczynku mega kurczy. Po basenie, wysiłku, jest jak u noworodka. Czasami ma standardowe wymiary coś koło 9-10 cm czasami nawet jak leżę w łóżku mniejszy od kciuka. Jestem obrzezany więc żołądź zawsze odkryta. Ale gdy jest zimno, chodzę po górach, basen wygląda jak nie obrzezany. Część mężczyzn tak ma i już. Twój gdy stoi wygląda na prawidłowe wymiary.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry