• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwny i mały penis w wieku 17 lat

Artur2021

New member
Mam 17 lat i mam problem, który mnie bardzo niepokoi. Mój penis w spoczynku ma zaledwie 3 cm, a w wzwodzie 7 cm. Wygląda inaczej niż u innych osób,co to może być? Czy da się to uleczyć? Czy to jeszcze się jakoś ustabilizuje? Kiedyś jeszcze myślałem że mam jeszcze czas i mówiłem sobie że może po prostu nie zacząłem dojrzewać ale jednak wydaje mi się że penis w wieku 17 lat nie powinien tak wyglądać. Załączam zdjęcia
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie na wszystko w życiu mamy wpływ. Mówią że penis rośnie do około 20 roku życia. Tak mniej więcej jak okres dojrzewania, który u każdego zaczyna się wcześniej lub później. Przyjmuję się że mniej więcej zaczyna się koło 12 14 roku życia i trwa 4 5 lat. Ale to już pewnie sam wygooglowaleś. Leczyć? To nie choroba by dalo się leczyć. Jednych natura obdarza penisem 20cm innych 10cm. Loteria kolego. Nie daj się nabrać na cudne tabletki które powiększają penisa. Jedynie co powiększa to dziurę w skarbonce 🤷‍♂️

Nie zakładaj kilku takich samych tematów na forum.
 

Dawid88

Active member
Penis rośnie do 20-21 roku życia. Nie możemy przewidzieć kiedy i jak się rozwinie u Ciebie. Jak kolega wyżej napisał jeden ma 10cm inny 20. Załóżmy że będziesz miał 12 cm, co będzie całkiem normalnym rozmiarem dobijającym do jakiejś tam średniej, spłodzisz nim wielodzietną rodzinę i będziesz żył długo i szczęśliwie. Tego Ci życzę.
 

admma412

Member
Na długość penisa nic nie poradzisz co najwyżej jak byś kiedyś chciał to możesz pomyśleć nad zabiegiem u urologa kwasem hialuronowym który zwiększa grubość co w sumie ma też znaczenie podczas stosunku.
 
Boże co za głupoty tutaj popisali… Masz 17 lat i 7 cm, może taka twoja uroda a może masz problemy z hormonami, jak dla mnie to ostatni moment żebyś udał się do endokrynologa. 7 cm to stanowczo za mało i taki penis trafia się mega rzadko, dlatego możliwe, że brakuje ci testosteronu i lekarz jeszcze jest w stanie to uratować. Jeden warunek, że udasz się do niego jak najszybciej, bo to ostatni dzwonek. Zdjęcia już nie działają.
 

morgan66

Active member
@LubiePlacki pełna zgoda. Sam chciałem coś podobnego napisać. @Artur2021 powinieneś dla swojego dobra powalczyć o siebie - wizyta u lekarza - urologa i endokrynologa (rozmowa z rodzicami jeśli to przeszkoda finansowa). Geny genami ale jest jeszcze w tej chwili pole żeby chociaż coś polepszyć bo jak tak to zostawisz to za 2-3 lata usłyszysz, że dojrzewanie dobiegło końca.
 

user842

Active member
Zdjęcia nie działają, ale może to być schorzenie o nazwie mikropenis, czy też niedorozwój prącia. Problem może leżeć na przykład w tym, że masz niedobór hormonów lub też receptory hormonów w penisie nie działają poprawnie.

Istnieją pewne metody leczenia małego penisa w wieku dziecięcym, np. poprzez stosowanie maści z hormonami. Nie mam pojęcia czy i na ile mogłyby tobie pomóc, ponieważ jesteś już prawie dorosły. Nie masz jednak nic do stracenia, tak więc radziłbym się skonsultować jak najszybciej z dobrym urologiem czy też endokrynologiem.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry