• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwne zaczerwienienie żołędzia

Aiocer

New member
Dzień dobry/dobry wieczór potrzebuję porady zanim udam się do lekarza. Czy więdzą Państwo co to może być. Po masturbacji zauważyłem owy problem, wcześniej tego nie widziałem. Dodam, że regularnie dbam o higienę całego ciała oraz w szczególności stref intywnych. Nie jestem obrzezany oraz nie mam problemu ze zdjęciem napleta, aby odsłonić żołądź i dobrze go tam umyć. Proszę o pomoc, z góry dziękuje.
 

toastt

Well-known member
Wygląda na otarcie. Sugeruję odstawić masturbację na jakiś czas - choć sądząc po wyglądzie żołędzi masz z 14 lat i może to nie być możliwe. Jeśli nie możesz się powstrzymać, to używaj chociaż jakiegoś lubrykantu.
 

Aiocer

New member
Dziękuje za uspokojenie mnie. Myślałem, że to coś gorszego. Zastosuję się do Twojej rady i odstawię na jakiś czas masturbację. (Jestem nieco starszy i czy wygląd mojego żołędzia jest niepokojący? Dodam, że w bardzo młodym wieku miałem sprowadzane jądra do moszny, ponieważ się zawieruszyły. Było to dobre 13/14lat temu. Dodam, że zdjęcia, które wstawiłem są podczas zwisu członka)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nope

Well-known member
Po 1 odstaw na chwile masturbacje. Po 2 zaopatrz sie w lubrykant w przyszlosci. Po 3 (wydaje mi sie najistotniejsze) kup coś delikatnego do mycia tych okolic np szare mydło w płynie z barwy czy jakiś płyn do higieny intymnej, koniecznie bez SLSow w składzie. Jezeli nie zejdzie po czasie i bd nadal problem wtedy kierunek lekarz.
 

morgan66

Active member
Hej, skoro to po masturbacji to raczej nic poważnego, obtarcie, reakcja uczuleniowa. Jeśli takie zmiany występują po przygodnym seksie bez zabezpieczenia to można gdybać i zastanawiać się co to, bo może być różnie. Co do Twojego pytania odnośnie wyglądu żołędzia - to na podstawie zdjęć wygląda trochę jakbyś miał łagodne spodziectwo (ale z tego ujęcia trudno powiedzieć na pewno), które występuje przy wnętrostwie (o którym wspominałeś). Tak czy inaczej funkcjonalnie w niczym to nie przeszkadza. pozdrawiam
 

czesc002

New member
to jest mechaniczne uszkodzenie, popękane naczynka nic wiecej, od długiej/intensywnej masturbacji, a myc penisa mydlem zwyklym, szarym, zadnymi plynami do higieny intymnej bo to gówno!!
 

Podobne tematy

Do góry