• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwne zaczerwienienia na żołędzi

marek 21

New member
Witam od długiego czasu widzę zaczerwienienia na żołędzi. Lekarz nie wie co to i wysyła do dermatologa który przyjmie mnie za 6 miesięcy! Wiem ze to może być objaw min. Chlamydi lub jakiejś podobnej choroby wenerycznej. Od razu pisze że seksu to ja nie uprawiałem od długiegoooo czasu. Długi czas to zlewałem ale teraz widzę ze to sie poszerza coraz więcej zaczerwienienia jest. Obciach fujarę pokazywać ale i tak nikt mnie nie zna to co tam.https://imagehost.pl/image/ko0ko.M6Ny5
 

flader

Active member
Szczerze mówiąc nie wygląda mi to jakoś źle, wręcz bym nie pomyślał o żadnej chorobie. Ten płyn, który jest po lewej stronie to ejakulat czy jakieś mydło? Jeśli to jest jakaś wydzielina, która pojawiła się bez przyczyny to bardziej tym bym się zainteresował.
 

marek 21

New member
Przy Chlamydii jest taki niby wyciek. A do tego jadra obolałe tak że strach sie nawet myć. Bo przy lekkim dotyku ból jak diabli. I te bolesne szpile.

Tego na foto nie widać ale jest do połowy zaczerwieniony i są malutkie krostki. Jak wysypka wygląda.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pelesos

Active member
Zdjęcie nie pasuje do żadnej typowej choroby. Może to nic wielkiego, może niewielka grzybica, uczulenie, podrażnienie. Wietrz, myj, posmaruj clorimazolem . Jak nie przejdzie to pisz
 

marek 21

New member
Ok temat zamykam faktycznie to normalne byłem dzisiaj prywatnie u urologa. A co najlepsze to przechodziłem i jestem w trakcie zapalanie najądrza i jąder. Dostałem leki i czuję sie o niebo lepiej. A bóle w krzyżu to nie od prostaty ale od rwy która w między czasie pojawiła się nie leczona przez lata. Ale na te zapalenia będę musiał uważać bo przy mocniejszym przeziębieniu mogą sie nawracać.
 

marek 21

New member
Muszę edytować to nie jest normalne i wywaliła mi teraz na całego grzybica od antybiotyków. Jutro idę do lekarza po maść.
 

czesc002

New member
Zrób zdjęcia i wstaw. Ja rok temu miałem grzybicę po Pimafucort, stan jeszcze sie pogorszył. Teraz lekarz (pierwszego kontaktu) umywa ręce i chce mi wypisywać kolejne kremy i maści przeciwgrzybicze na receptę, które nic nie dają. Miałem robiony wymaz z żołędzi/cewki i gardła, nic nie wykazały. Naturalna flora bakteryjna. A na żołędzi mam cały czas 3-4 czerwone plamy, które powiększają się i uwidaczniają po ocieraniu (masturbacja), ora bliżej ujścia cewki błyszczącą, mokrą, prześwitującą zmianę. Za parę tygodni mam wizytę u urologa, zobaczę co powie.
 

czesc002

New member
Aha, dodam że powodem zgłoszenia do lekarza było wtedy przesuszenie i świąd koniuszka napletka, a sama żołądź była ok. Ale po Pimafucorcie się zaczęło...
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Dziwne zjawisko po masturbacji Inne 0
A Dziwne zaczerwienienie żołędzia Inne 5
L dziwne Inne 3
J Dziwne łaskotanie penisa Inne 14
M Dziwne ciemne/czerwone krostki na mosznie Inne 4

Podobne tematy

Do góry