dziwne wybrzuszenie na penisie (pęcherz)

grucha

New member
panowie, coś bardzo dziwnego stało się dzisiaj z moim przyjacielem. Pojawiło się na nim jakies wybrzuszenie, jakby pęcherz. Nigdy wcześniej czegoś podobnego nie widziałem, nie mam pojęcia co to może być.. Cały dzień spędziłem z dziewczyną, więc z początku pomyślałem że.. coś mi tam pękło. Po ściągnięciu napletka wygląda to jednak na zwykły pęcherz :shock: oceńcie to sami, bardzo proszę o poradę i odpowiedź co to może być i co z tym zrobić.
1 http://www.fotoload.pl/index.php?id=f9e ... d64ff22504
2 http://www.fotoload.pl/index.php?id=34d ... 54c7f23185
3 http://www.fotoload.pl/index.php?id=8e9 ... 50ac0b0867
4 http://www.fotoload.pl/index.php?id=131 ... e3a3cf4651

Na razie nie chcę nawet próbować oglądać jak to wygląda przy wzwodzie. Nie czuję żadnego bólu. Wcześniej miałem obawy czy nie mam stulejki (na pewno nie całkowitej, ale w jakimś stopniu..) jednak z czasem udało mi się ściągać napletek bez problemów (przy wzwodzie gorzej) jednak nie było to pierwsze spotkanie, podczas którego miałem wacka we wzwodzie przez dłuższy czas.
 

bergen

New member
Jeżeli dobrze widzę, to pęcherz jest na napletku. Może to być reakcja uczuleniowa na lateks, może to być po prostu wysięk spowodowany jakimś lekkim naderwaniem...trudno jednoznacznie powiedzieć, idź z tym do lekarza dla jednoznacznej diagnozy.
 
Do góry