• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwne krosty i "bąbel"

white_star

New member
Witam. Mam następujący problem - na worku mosznowym i na napletku pojawiły mi się jakiś czas temu dziwne krosty. Niektóre wyglądają jak prosaki, a niektóre wystają trochę, tak więc można je częściowo wycisnąć jak pryszcze, choć po wyciśnięciu tak czy siak po paru dniach wracają do dawnej wielkości. Dodatkowo na napletku pojawiło mi się kilka "bąbli" - z czego dwa całkiem duże. Wszystkie te "bąble" mają tak jakby małą, czarną dziurkę w środku, oraz przy ściśnięciu czuje się jakby twardą kulkę pod skórą. Dodam, że to nie może być z powodu brudu, gdyż biorę prysznic codziennie, dbam o dokładne wyczyszczenie tamtych rejonów, nawet, gdy jestem w domu, to po oddawaniu moczu prawie zawsze przemywam penisa wodą z mydłem. W związku z tym chciałbym się zapytać, co to jest, co można z tym zrobić oraz jak to leczyć ? Zamierzam się niedługo obrzezać ( nie mam stulejki, inne względy ), ale by mnie bardzo krępowało pokazać chirurgowi przed zabiegiem penisa z takim czymś. Z góry dziękuję za odpowiedź i za zrozumienie i pozdrawiam.
 

bezczel

New member
Od tego żeby się pozbyć takich rzeczy jest właśnie lekarz i nie ma się co wstydzić pokazać co ci dolega. Na forum może ktoś ci napisać, doradzić jeżeli miał coś podobnego ale nie pomoże ci tak jak zrobi to lekarz, a od razu za jednym zamachem możesz sobie omówić zabieg obrzezania i tyle w temacie. 2 pieczenie na jednym ogniu :)
 

Podobne tematy

Do góry