• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwne coś

Lukasz1719

New member
Witam,
Czy to coś poważnego? Mam to od czasu(rok czasu mija), gdy dziewczyna próbowała założyć prezerwatywę i okazało się, że jest za mała i na następny dzień mnie to trochę bolało. Nie mam z tym żadnych problemów(erekcja itp wszystko ok). Jedynie to aspekt wizualny. W środku tego co zaznaczyłem na niebiesko to skóra w dotyku jest inna niż na prąciu. Nie mam zamiaru z tym iść do lekarza bo to troche wstydliwy temat, a wszystko jest ok.
 

mati12

Well-known member
Normalne wszystko ok każdy tak ma jeden szerzej drugi wąsko tu masz z netu
" Wspomniana przez Pana ciemna linia między jądrami a żołędzią jest zjawiskiem jak nabardziej fizjologicznym związanym z hiperpigmentacją niektórych stref ciała, powstałymi w trakcie dojrzewania płciowego.
 

mati12

Well-known member
Jeżeli nie boli nie piecze wszystko ok jeżeli jednak zaobserwujesz ból to do lekarza wstydzić Wszyscy jesteśmy tak samo skonstruowani
 

Lukasz1719

New member
No bo najlepiej widać to pod wpływem zimna jak penis zmaleje to ta linia w jednym miejscu rozdziela się na dwie tak jak na zdjęciu. I jak zmaleje (podczas zimna) to niekiedy jakieś smyranie w tym miejscu odczuwam, ale to nic nie boli. No i nie wiem niby jest wszystko git tylko jak założę gumkę czy po seksie nie będzie bolało? Czy ta linia rozdzielająca się na dwie to normalne czy uszkodzone czy co?
 

Lukasz1719

New member
I czy możliwe, że po tym, że gumka za ciasna była? Bo wyglada jakby ta linia była rozszarpana. Mogę więcej zdjęć dać jak coś.
 

Podobne tematy

Do góry