• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwna sprawa po obrzezaniu 4 tyg

matt123

New member
Witam, byłem obrzezany 4 tyg temu, całkowite usunięcie wędzidełka. Wszystko goi się dobrze, większość szwów rozpuszczalnych puściła. ALe jest problem :) otóż zauważyłem że na górnej części penisa 3-4 mm poniżej cięcia zrobiła się dziwna gulka. Początkowo myślałem że to żyła jest ale dziś troche pomacałem :D i moge normalnie w place to wziąć :x coś ala tłuszczak ... ?? Nigdy tego nie czułem a tu taka niespodzianka, może po znieczuleniu coś sie zrobilo ale minęły 4 tyg... Ma ktoś jakiś pomysł ? jutro dzwonie do lekarza
 

anonimowystul

New member
Najlepiej zrób zdjęcie i tu wrzuć, tak jak to robi większość przy tego typu sprawach, bo inaczej na podstawie jedynie słownej relacji, to ciężko będzie komukolwiek Ci coś doradzić.
 

matt123

New member
Re: Dziwna sprawa po obrzezaniu 6 tyg, update

Dobra to kulka pod skóra jest to krwiak i ma się wchłonąć. Mam innym problem, w miejscu wędzidełka porobiły się ponoć zrosty, czy mieliście podobnie i się wszystko wyrównało/wchłonęło ?? Troche to boli przy stosunku i się obciera, może jest za wcześnie. Daje foto http://imgur.com/GQlSV
 

sławek83

Moderator
Samo wędzidełko wygląda u ciebie lepiej niż u mnie, nie masz co panikować. Niby masz już wszystko zagojone ale będziesz jeszcze odczuwał dyskomfort przez kilka tygodni. Mi wszystko przeszło po ok. 6 miesiącach. D teraz już nie odczuwam żadnego bólu, dyskomfortu i jest ok.
 

Podobne tematy

Do góry